• Katarzyna Skrzynecka po urodzeniu córeczki w ciągu 10 tygodni schudła 17 kilo
  Zachęcona własnymi sukcesami - po urodzeniu córeczki w ciągu 10 tygodni schudła 17 kilo - prezenterka Kasia Skrzynecka razem z mistrzem Polski w fitness Marcinem Łopuckim postanowili odchudzić Polaków. Para została ambasadorami programu "Zyskaj formę w 10 tygodni".
 • Katarzyna Skrzynecka z mężem i dzieckiem
  Katarzyna Skrzynecka  i jej maleńka córka Alikia Ilia od poniedziałku są już w domu - donosi tabloid. Dziewczynka była wcześniakiem, więc obie z mamą musiały zostać w szpitalu nieco dłużej niż planowały.
 • Kasia z mężem
  Artystka wykazała się instynktem. Spodziewała się, że mała Alikia pojawi się na świecie znacznie wcześniej, niż twierdzili lekarze i w związku z tym podjęła pewne działania...
 • Kasia z mężem
  W szpitalu, w którym leży Katarzyna Skrzynecka z niedawno urodzoną córką nie ma monitoringu. Ale jak się okazuje, złodzieje nie mogą się czuć tam bezpiecznie. Ujęto już sprawczynię kradzieży laptopa i dokumentów gwiazdy.
 • Kasia z mężem
  Aktorka w piątek została mamą Alikii. Jej mąż zachował się jak prawdziwy dżentelmen i popędził do swoich dziewczyn z kwiatami.
 • Kasia Skrzynecka i Marcin Łopucki nadali córcę imię Alikia Ilia. Nazwisko odziedziczyła po tacie.
  W piątek Polskę obiegła wiadomość, że Ania Mucha powiła córkę. Dzisiaj okazało się, że i Kasia Skrzynecka została mamą. Była prowadząca "Taniec z gwiazdami" zdecydowała się nadać swojej pociesze dziwne imię. Nie da się ukryć, że brzmi oryginalnie, ale Skrzynecka w swoim upodobaniu do egzotycznych imion nie jest sama. Zobacz, kto ma podobne skłonności.
 • Dumni rodzice
  Wczoraj nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że Anna Mucha urodziła córkę, a dziś kolejna dobra wiadomość. Pociecha Kasi Skrzyneckiej też już jest na świecie.
 • "Taniec z gwiazdami"
  Nie da się ukryć, że to właśnie dzięki "Tańcowi z gwiazdami" Katarzyna Skrzynecka zyskała ogromną, ogólnopolską wręcz popularność. Czy śledzi zmagania tancerzy i gwiazd w tej edycji?
 • Kasia z mężem
  Pierwszy odcinek "Tańca z gwiazdami" bez Katarzyny Skrzyneckiej już za nami. Byłą prowadzącą show ujął spontaniczny gest jej byłego partnera Piotra Gąsowskiego, który pozdrowił ją z ekranu
 • Dorota Gardias poprowadzi "Taniec z Gwiazdami"?
  Po wyrzuceniu Katarzyny Skrzyneckiej z "Tańca z gwiazdami" w mediach aż huczy od plotek, kto ma ją zastąpić. Jak pisze "Fakt", do niedawna pewną kandydatką wydawała się Katarzyna Cichopek. Teraz jednak wydaje się, że TVN postawi na własną gwiazdę.