• Piłkarze AC Milan
  AC Milan rozbił na wyjeździe Austrię Wiedeń 5:1 w czwartkowym meczu pierwszej kolejki piłkarskiej Ligi Europejskiej. Efektownie zaprezentowała się również Atalanta Bergamo, która pokonała u siebie Everton 3:0.
 • Stephan El Shaarawy
  Angielskie media sugerują, że w przerwie letniej londyński Arsenal złoży włoskiemu klubowi AC Milan ofertę transferową dotyczącą Stephana El Shaarawy’ego.
 • AC Milan pokonał Arsenal 4:0
  Bramkarz Arsenalu Londyn i reprezentacji Polski Wojciech Szczęsny puścił cztery gole w Mediolanie w pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów. "Kanonierzy" przegrali z AC Milan 0:4 i przed rewanżem ich sytuacja jest bardzo trudna.
 • Wojciech Szczęsny
  Mecz Milanu z Arsenalem Londyn zapowiada się najciekawiej spośród pierwszych czterech spotkań 1/8 finału piłkarskiej Ligi Mistrzów, która wznawia rozgrywki po dwumiesięcznej przerwie. "Czeka nas wielka przygoda" - przyznał trener "Kanonierów" Arsene Wenger.
 • Wojciech Szczęsny
  We wtorek i środę po dwumiesięcznej przerwie wznowione zostaną rozgrywki piłkarskiej Ligi Mistrzów. W tych dniach rywalizację rozpoczną cztery z ośmiu par 1/8 finału. Kolejne osiem zespołów przystąpi do gry 21 i 22 lutego.
 • Łukasz Fabiański
  "Zimą może być ciekawie" - mówi Łukasz Fabiański pytany o ewentualny transfer do nowego klubu. Polski bramkarz, który w Arsenalu i w kadrze przegrywa rywalizację z Wojciechem Szczęsnym jest bliski zmiany klubu. Latem o "Fabiana" pytały włoskie kluby, wśród nich, między innymi - jak dowiedział się "Fakt" - przedstawiciele Milanu. Teraz zapytania wróciły.