• Zbigniew Hołdys wzbudza kontrowersje
  Zbigniew Hołdys w wywiadzie dla tygodnika "Newsweek" tłumaczy się ze swoich kontrowersyjnych wypowiedzi, które rozpętały internetową burzę. Po fali krytyki, jaka spotkała go po poparciu umowy ACTA, Hołdys usunął swój profil z Facebooka. Jego syn porównał całą sytuację do linczu na Michaelu Jacksonie.
 • Zbigniew Hołdys znika z Facebooka
  Po tym, jak poparł podpisanie umowy ACTA, ściągnął na siebie gniew internautów. Zasypali jego stronę na Facebooku ostrymi komentarzami. Kasował nieprzychylne wpisy, ale w końcu poległ. Zbigniew Hołdys skasował swój profil.
 • Zaatakowany profil Ewy Kopacz na Facebooku
  Marszałek Sejmu może się mocno zdziwić, gdy wejdzie na Facebooka. Hakerzy przejęli kontrolę nad profilem Ewy Kopacz i podmienili jej fotografię.
 • Już pół miliona internautów protestuje przeciw ACTA
  Około pół miliona polskich internautów wyraża sprzeciw wobec zamiaru przystąpienia Polski do międzynarodowego porozumienia ACTA. Taka aktywność nie miała dotychczas precedensu, to dobry znak dla społeczeństwa obywatelskiego w Polsce - ocenia socjolog dr Dominik Batorski.
 • Anonymous na Facebooku ujawnia bazy danych
  To nie jest wspominany przez nas "as z rękawa". To zaledwie przedsmak - napisała na Facebooku pa Anonymous, po czym rozpoczęła ujawnianie baz danych z adresami email i hasłami dostępu do kont pocztowych m.in. urzędników rządowych instytucji.