• Paweł Szefernaker
  Pamiętam wiele sytuacji, gdy wpadkę w sieci przekuwaliśmy w sukces - mówi w rozmowie z dziennik.pl Paweł Szefernaker, autor zwycięskich kampanii internetowych prezydenta Andrzeja Dudy oraz PiS, a obecnie najmłodszy minister w rządzie Beaty Szydło. 
 • Protest przeciwko ACTA przed Pałacem Prezydenckim
  Choć rząd dopisał się już do przeciwników ACTA, służby nie zamierzają puszczać płazem blokowania strony internetowej premiera i stron administracji. Śledczy namierzają hakerów.
 • Janusz Palikot krytykuje Donalda Tuska w sprawie ACTA
  Lider Ruchu Palikota Janusz Palikot uważa, że premier Donald Tusk, opowiadając się za odrzuceniem umowy ACTA, kieruje się własnym interesem politycznym. Według Palikota taka zmiana decyzji wynika z "kalkulacji wyborczej" i jest "bardzo wdzięczną PR-owo operacją".
 • Boso, ale w sandałach. Nietypowy gość u premiera
  Ten uczestnik debaty o ACTA w kancelarii premiera wzbudził szczególne zainteresowanie. W garniturze, białej koszuli, pod krawatem, ale... w sandałach i bez skarpet. Dlaczego? Szybko się to wyjaśniło.
 • Kto modli się o śmierć Donalda Tuska i Kasi Tusk?
  Donald Tusk w najnowszym wywiadzie tłumaczy się z afery wywołanej podpisaniem umowy ACTA. Mówi ciepło o internautach, choć przyznaje, że jest wśród nich ktoś, kto czeka na śmierć jego i jego córki Kasi.
 • Marek Kutarba
  Władza zwierzchnia w Rzeczypospolitej Polskiej należy do narodu. Tak przynajmniej mówi konstytucja. Mówi też, że naród sprawuje władzę przez swoich przedstawicieli lub bezpośrednio. Tyle ustawa zasadnicza - pisze Marek Kutarba.
 • Policja zajęła się sprawą włamania na serwer kancelarii premiera
  Administrator sieci informatycznej Kancelarii Premiera złożył doniesienie o przestępstwie polegającym na włamaniu i podmianie treści na oficjalnej, rządowej witrynie - dowiedział się "Dziennik Gazeta Prawna".
 • Hakerzy zaatakowali premiera
  Nie ustają ataki hakerów na witryny rządowe. Ale teraz nie chodzi już tylko o to, że strony premiera, Sejmu czy ministerstw są niedostępne. Hakerzy zostawiają przesłania. Wystarczy w wyszukiwarkę Google wpisać słowo "premier"...
 • Atak hakerów na blog Katarzyny Tusk
  Trwa atak hakerów na strony internetowe. Tym razem jednak alarm nie dotyczył witryny instytucji czy polityka. Na stronie bliźniaczo podobnej do bloga Katarzyny Tusk jest wiadomość dla premiera.