• Paweł Szefernaker
  Pamiętam wiele sytuacji, gdy wpadkę w sieci przekuwaliśmy w sukces - mówi w rozmowie z dziennik.pl Paweł Szefernaker, autor zwycięskich kampanii internetowych prezydenta Andrzeja Dudy oraz PiS, a obecnie najmłodszy minister w rządzie Beaty Szydło. 
 • Anonymous na Twitterze o Pawle Grasiu
  Hakerzy z grupy Anonymous nie przestają atakować rządowych witryn. Na Twitterze ogłosili także, że przypuszczają frontalny atak na rzecznika rządu Pawła Grasia.
 • Forum grupy Anonymous zablokowane
  Po ataku, który grupa Anonymous przypuściła na rządowe witryny internetowe, teraz sami hakerzy padli ofiarą zamykania stron. Na Twitterze grupa obwieściła, że zablokowane zostało forum, z którego korzystała.
 • Anonymous atakuje strony rządowe i grozi publikacją dokumentów
  Grupa hakerów Anonymous przypuściła kolejny atak na rządowe witryny internetowe. W krótkim okresie padły witryny Sejmu, premiera, Ministerstwa Finansów, policji. Na Twitterze pojawiły się też skierowane do rządu groźby.
 • Grupa hakerów Anonymous zaatakowała polskie witryny rządowe
  Był bardzo późny wieczór, kiedy witryny polskich najważniejszych instytucji zaczynały po kolei padać. Wkrótce pojawił się winowajca. Na Twitterze hakerska grupa Anonymous ogłosiła początek rewolucji skierowanej w ACTA, kontrowersyjne prawo, które ma walczyć z piractwem.