• Ada Fijał
  Na taką kreację może się zdecydować tylko kobieta zakochana w swoim ciele. Pani Ada niewątpliwie ma powody do tego, by się sobie podobać i eksponować atuty sylwetki. Lubicie jej styl?
 • Gwiazdy na pokazie kolekcji DIGITAL Mariusza Przybylskiego.
  Wczoraj W Pałacu Kultury i Nauki odbył się pokaz nowej kolekcji Mariusza Przybylskiego DIGITAL - jesień/zima 2012/2013. Tym razem pokaz miał dodatkowy, nie tylko modowy wymiar. Mariusz Przybylski został bowiem zaproszony przez firmę Avon do współpracy w ramach akcji "Adam - Mężczyźni Kontra Rak Piersi". Zaprezentowana kolekcja w linii męskiej i damskiej, którą jedni nazywają powściągliwą, inni wymuskaną, stonowaną, klasyczną, schludną czy dopieszczoną, zostanie wkrótce zlicytowana na stronie www.wielkakampaniazycia.pl, na rzecz tego projektu. Na wydarzeniu nie zabrakło oczywiście gwiazd, które wybrały na ten wieczór przeróżne stylizacje. Były okrycia a la Wielki Ptak z Ulicy Sezamkowej, były zestawy w stylu glam&rock i była klasyczna elegancja (np. w wykonaniu Aleksandry Kwaśniewskiej). Oto, jak prezentowały się znane panie na pokazie.
 • Goście na pokazie kolekcji La Mania 4 Elements.
  Wczoraj wieczorem w Warszawie odbył się pokaz najnowszej kolekcji marki La Mania, której właścicielką jest dobrze już znana w modowym świecie Joanna Przetakiewicz - partnerka Jana Kulczyka. Zaprezentowany zbiór najnowszych projektów nosi nazwę "4 Elements", a chętnych do obejrzenia go było naprawdę wielu. Właścicielki najgorętszych nazwisk w show-biznesie tłumnie przybyły na tę imprezę i trzeba przyznać: całkiem nieźle się prezentowały. Oto kreacje gości na pokazie La Mania!
 • Gwiazdy z ciemnymi ustami: Magdalena Czerwińska,Edyta Herbuś i Ada Fijał.
  Co jest największym jesiennym hitem na salonach? Ostry makijaż! A przede wszystkim ciemne usta. W grę wchodzą kolory takie jak: wiśnia, śliwa, bordo, burgund. Takiej szminki użyły m.in. Edyta Herbuś, Magdalena Czerwińska i Ada Fijał. Która z nich wyglądała najlepiej?
 • Ada Fijał lubi robić zakupy w zagranicznych second handach.
  Korzystając z kilku dni wolnego, Ada Fijał, jedna z najlepiej ubranych polskich gwiazd, pojechała do stolicy Francji na zakupy. Nie poszła jednak do sklepów wielkich projektantów. Wybrała zupełnie inne miejsce na zakupy. 
 • Gwiazdy pokazały nogi na Fashion Designer Awards 2011
  Jak donosi "Fakt", gwiazdy poczuły już lato - piękne polskie aktorki chętnie prezentują nienaganne sylwetki i odsłaniają nogi. Wczoraj, podczas imprezy Fashion Designer Awards 2011 można był podziwiać prawdziwy wysyp kreacji o długości mini, którymi gwiazdy podkreślały swoje bajecznie długie nogi.
 • Gwiazdy na otwarciu butiku BLESSUS w Warszawie
  Wczoraj w Warszawie odbyło się otwarcie butiku marki BLESSUS. Na imprezie pojawiło się kilka gwiazd; które prezentowały na sobie kreacje młodych i bardzo zdolnych projektantów. W sukienkach BLESSUS występowały Sylwia Gliwa, Anna Wendzikowska; Anna Ibisz i Ada Fijał. Jak sprawdziły się gwiazdy w roli modelek i która z nich wypadła najlepiej? Zapraszamy do obejrzenia zdjęć i dyskusji!