• Ada Fijał poszła śladem swojej poprzedniczki, Karoliny Malinowskiej i zrezygnowała z dalszego udziału w programie "Gwiazdy na dywaniku". Jak powód podała chęć skupienia się na aktorstwie i muzyce.
 • Natalia Siwiec, za sprawą kilku fotek z trybun stadionu piłkarskiego, szturmem zdobyła polski show biznes. Podczas, gdy niektórzy zachwycają się nie tylko jej urodą, ale i strojami, znana polska stylistka, Joanna Horodyńska w ostrych słowach krytykuje sposób ubierania się Miss Euro.
 • Ada Fijał zastąpiła Karolinę Malinowską w programie "Gwiazdy na dywaniku". Teraz to ona wraz z Joanną Horodyńską będzie oceniała stylizacje polskich celebrytek. Czy nie boi się nowego wyzwania i jak układa się jej współpraca z modelką, Ada opowiedziała w rozmowie z Pap Life.
 • Ada Fijał
  Po rozpadzie konwersyjnego duetu polskich stylistek, stacja Polsat Cafe musiała znaleźć kogoś, kto w zastępstwie Karoliny Malinowskiej poprowadzi z Joanną Horodyńską program "Gwiazdy na dywaniku". Jak donosi Super Express, wybór padł na Adę Fijał.
 • Karolina Malinowska i Joanna Horodyńska
  Kilka tygodni temu Karolina Malinowska oświadczyła, że nie zamierza kontynuować zawodowej współpracy z Joanną Horodyńską. Stylistki prowadziły wspólnie rubrykę modową w magazynie "Party" oraz program "Gwiazdy na dywaniku" emitowany na antenie Polsat Cafe. Kto zastąpi teraz Karolinę Malinowską u boku Joanny Horodyńskiej?
 • Topmodelki, miss, prezenterki, najsłynniejsze wokalistki i aktorki. Wystrojone gwiazdy i celebrytki tłumnie zjawiły się na pokazie jednego z najbardziej kochanych przez show-biznes projektantów. Socha i Herbuś, Cichopek i Horodyńska, Kręglicka i Przetakiewicz, Steczkowska i Mlynkova, Mancewicz i Piszczałka… Prezentacja kolekcji Macieja Zienia to zawsze wielkie modowe wydarzenie, dlatego gwiazdy i gwiazdeczki prześcigały się w starannie dobranych stylizacjach. Bywało bardzo stylowo, nie zabrakło jednak negatywnych niespodzianek oraz szokujących golizną strojów. Zobacz zdjęcia!
 • Gwiazdy na Warsaw Fashion Weekend. Stylowe?
  Modowe imprezy szczególnie zobowiązują celebrytów do interesujących kreacji. A Warszawa to przecież – zdaniem projektantki Natalii Jaroszewskiej – stolica polskiej mody. Biorąc pod uwagę te fakty, po czerwonym dywanie Warsaw Fashion Weekend można by się spodziewać stylizacyjnych perełek. Tymczasem tylko nieliczne sławy zaprezentowały ciekawe kreacje, większość wypadła raczej blado… Rozczarowanie? Zobacz zdjęcia z imprezy!
 • Zobacz kocie oczy gwiazd!
  „Kocie” oprawki zdobywają salony! W tych niezwykłych okularach pokazują się najważniejsze celebrytki i ikony stylu. Pytanie brzmi: czy te akcesoria rzeczywiście dodają urody i charakteru? A może są jedną z tych modowych ciekawostek, które niebawem chętnie upchniemy na dno szafy i o których z ulgą zapomnimy? Jak wam się podobają kocie oczy gwiazd? Zobaczcie galerię zdjęć!
 • Rewia mody gwiazd na pokazie Łukasza Jemioła
  Pokaz mody cenionego designera to dobry pretekst do… pokazania się dla gwiazd show-biznesu i celebrytów. W efekcie podziwiamy starannie przygotowane kreacje nie tylko na wybiegu, ale i na czerwonym dywanie. Tak też był na pokazie nowej kolekcji Łukasza Jemioła. Odwiedziły go wystrojone sławy i znawcy modowej branży. Jakie kreacje zaprezentowały gwiazdy? Oto zdjęcia.
 • Gwiazdy mody i ich kreacje na pokazie Triumph
  Polski finał konkursu Triumph Inspiration Award 2011 i pokaz kolekcji marki zgromadziły nie tylko piękne topmodelki w skąpych kreacjach, ale również osobistości świata mody. Na takim wydarzeniu nie można było pokazać się w byle jakiej kreacji. Jakie stroje zaprezentowały znane nazwiska wśród projektantów, stylistów i modelek? Zobacz!