• Ada Fijał w kampanii LOFT37 - kulisy planu zdjęciowego
  Ada Fijał to aktorka znana z wyjątkowego poczucia humoru, dystansu do siebie i otaczającego ją świata, autorka cyklu filmików „DIY. Peszyn for Feszyn”. Od dawna zachwyca również swoim oryginalnym stylem, który doceniły założycielki firmy Loft37, wybierając Adę ją ambasadorkę swojej marki. Oto zdjęcia zza kulis powstawania kampanii.
 • Ada Fijał zastąpiła Karolinę Malinowską w programie "Gwiazdy na dywaniku". Teraz to ona wraz z Joanną Horodyńską będzie oceniała stylizacje polskich celebrytek. Czy nie boi się nowego wyzwania i jak układa się jej współpraca z modelką, Ada opowiedziała w rozmowie z Pap Life.
 • Ada Fijał
  Po rozpadzie konwersyjnego duetu polskich stylistek, stacja Polsat Cafe musiała znaleźć kogoś, kto w zastępstwie Karoliny Malinowskiej poprowadzi z Joanną Horodyńską program "Gwiazdy na dywaniku". Jak donosi Super Express, wybór padł na Adę Fijał.
 • Goście na pokazie kolekcji La Mania 4 Elements.
  Wczoraj wieczorem w Warszawie odbył się pokaz najnowszej kolekcji marki La Mania, której właścicielką jest dobrze już znana w modowym świecie Joanna Przetakiewicz - partnerka Jana Kulczyka. Zaprezentowany zbiór najnowszych projektów nosi nazwę "4 Elements", a chętnych do obejrzenia go było naprawdę wielu. Właścicielki najgorętszych nazwisk w show-biznesie tłumnie przybyły na tę imprezę i trzeba przyznać: całkiem nieźle się prezentowały. Oto kreacje gości na pokazie La Mania!
 • Gwiazdy na otwarciu butiku BLESSUS w Warszawie
  Wczoraj w Warszawie odbyło się otwarcie butiku marki BLESSUS. Na imprezie pojawiło się kilka gwiazd; które prezentowały na sobie kreacje młodych i bardzo zdolnych projektantów. W sukienkach BLESSUS występowały Sylwia Gliwa, Anna Wendzikowska; Anna Ibisz i Ada Fijał. Jak sprawdziły się gwiazdy w roli modelek i która z nich wypadła najlepiej? Zapraszamy do obejrzenia zdjęć i dyskusji!