• Polacy przekonali się, że baby są jakieś inne
  Nowa komedia Marka Koterskiego, "Baby są jakieś inne", osiągnęła rekordowy wynik otwarcia.
 • Baby są jakieś inne
  Adam Woronowicz i Robert Więckiewicz rozmawiają o babach w samochodzie, podczas nocnej podróży. A jednak nie jest to wyłącznie łatwa komedia, pełna dowcipów sprzedawanych w wartkich dialogach. Znakomicie zagrany film Marka Koterskiego, atrakcyjny wizualnie, z naprawdę dobrym scenariuszem jest mądrą opowieścią o… słabościach mężczyzn. "Baby są jakieś inne" już w kinach.
 • "Baby są jakieś inne" to nie jest wyłącznie łatwa komedia
  To nie jest wyłącznie łatwa komedia. Baby są jakieś inne, ale równie trudno jest zrozumieć facetów.
 • Robert Więckiewicz i Adam Woronowicz
  W Warszawie odbyła się premiera najnowszego filmu twórcy "Dnia Świra", Marka Koterskiego. "Baby są jakieś inne" to przewrotna historia o zderzeniu dwóch obcych sobie planet – Wenus i Marsa. W rolach głównych wystąpili Robert Więckiewicz i Adam Woronowicz – oni też, obok reżysera, byli gwiazdami wtorkowego pokazu. Zobacz, kto jeszcze wpadł sprawdzić: co z tymi babami?
 • Robert Więckiewicz i Adam Woronowicz w "Baby są jakieś inne"
  14 października do kin trafi nowa komedia Marka Koterskiego "Baby są jakieś inne", w której jednego z głównych bohaterów zagrał Adam Woronowicz.
 • Robert Więckiewicz i Adam Woronowicz w "Baby są jakieś inne"
  14 października na ekrany polskich kin wejdzie film "Baby są jakieś inne", najnowsze dzieło mistrza komedii Marka Koterskiego. Do sieci trafiły pierwsze zapowiedzi dzieła.