• Sam Smith zaśpiewał piosenkę do najnowszego Bonda
  To miał być kolejny mocny akcent przed wielkim wejściem nowego Bonda. Tymczasem od chwili premiery utworu "Writing's On The Wall" na głowę jego twórcy Sama Smitha sypią się gromy.
 • Sam Mendes zna wykonawcę piosenki dla Bonda
  Reżyser Sam Mendes ujawnił, że już zna wykonawcę piosenki przewodniej do nowego filmu o przygodach Jamesa Bonda.
 • Adele znów zaśpiewa dla Bonda, Jamesa Bonda
  Po wielkim sukcesie utworu "Skyfall", Adele otrzymała podobno propozycję zaśpiewania w kolejnym filmie o przygodach Jamesa Bonda.
 • Adele i "Skyfall" jeszcze poza zestawieniem
  Zaśpiewać dla Jamesa Bonda to wielki zaszczyt. W najnowszej, 23 odsłonie przygód 007 dostąpiła go Adele. Tytułowe "Skyfall" wykonała tak pięknie, że z pewnością trafi na listę największych bondowskich hitów, które – tak, jak piękne dziewczyny agenta i ulubiony trunek – tworzą jego historię. Taki ranking najbardziej popularnych piosenek z filmów o przygodach Jamesa Bonda (choć oczywiście jeszcze bez Adele) sporządziła organizacja monitorująca rynek muzyczny w celu pobierania tantiem i egzekwowanie praw autorskich – PRS for Music. Wszystko na podstawie danych z rozgłośni radiowych, telewizji i internetu. Oto 10 najlepszych utworów z "Bondów"...
 • Daniel Craig jako Bond, James Bond
  Najpiękniejsze kobiety, najsłynniejszy wermut i... najlepsza muzyka – agent 007 należy do wybrednych. Zaśpiewać dla Bonda to prawdziwy zaszczyt i tylko najwięksi otrzymują zaproszenie. W najnowszym 23 "Bondzie" – "Skyfall" wyróżnienie to spotkało Adele.
 • Adele śpiewa dla Bonda
  Tym razem wideo promujące "Skyfall" – nowy obraz o przygodach Jamesa Bonda zawiera fragment piosenki przewodniej. Tytułowy numer nagrała Adele z pomocą Paula Epwortha. Sesja odbyła się Abbey Road Studios z towarzyszeniem 77-osobowej orkiestry. 23. Bond wejdzie do kin już 26 października.
 • Adele śpiewa "Let The Sky Fall" dla Bonda
  Adele wyznała, że nie była pewna, czy powinna zaśpiewać piosenkę do filmu o agencie 007. Gwiazda obawiała się presji, jaka ciąży na wykonawcach utworów bondowskich.