• Daniel Craig
  Pierwsza informacja o tym, że Daniel Craig ma powrócić jako agent 007 pojawiły się już w kwietniu. Teraz mamy już niemal pewność. Do premiery filmu zostało około osiemnastu miesięcy.
 • Sam Smith zaśpiewał piosenkę do najnowszego Bonda
  To miał być kolejny mocny akcent przed wielkim wejściem nowego Bonda. Tymczasem od chwili premiery utworu "Writing's On The Wall" na głowę jego twórcy Sama Smitha sypią się gromy.
 • Adele znów zaśpiewa dla Bonda, Jamesa Bonda
  Po wielkim sukcesie utworu "Skyfall", Adele otrzymała podobno propozycję zaśpiewania w kolejnym filmie o przygodach Jamesa Bonda.
 • Adele – zdobywczyni pewnego Oscara
  Zgodnie z oczekiwaniami, Adele otrzymała Oscara za utwór "Skyfall".
 • To będą rozśpiewane Oscary
  W nadchodzącej gali rozdania Oscarów udział weźmie wielu śpiewających aktorów.
 • Daniel Craig jako Bond
  Amerykańska Akademia Filmowa podczas ceremonii rozdania Oscarów uczci 50-lecie filmowej serii przygód najsłynniejszego agenta specjalnego świata, Jamesa Bonda. W trakcie gali zostanie wyemitowany montaż najlepszych scen ze wszystkich 23 dotychczasowych filmów.
 • Adele i "Skyfall" jeszcze poza zestawieniem
  Zaśpiewać dla Jamesa Bonda to wielki zaszczyt. W najnowszej, 23 odsłonie przygód 007 dostąpiła go Adele. Tytułowe "Skyfall" wykonała tak pięknie, że z pewnością trafi na listę największych bondowskich hitów, które – tak, jak piękne dziewczyny agenta i ulubiony trunek – tworzą jego historię. Taki ranking najbardziej popularnych piosenek z filmów o przygodach Jamesa Bonda (choć oczywiście jeszcze bez Adele) sporządziła organizacja monitorująca rynek muzyczny w celu pobierania tantiem i egzekwowanie praw autorskich – PRS for Music. Wszystko na podstawie danych z rozgłośni radiowych, telewizji i internetu. Oto 10 najlepszych utworów z "Bondów"...
 • Daniel Craig jako Bond, James Bond
  Najpiękniejsze kobiety, najsłynniejszy wermut i... najlepsza muzyka – agent 007 należy do wybrednych. Zaśpiewać dla Bonda to prawdziwy zaszczyt i tylko najwięksi otrzymują zaproszenie. W najnowszym 23 "Bondzie" – "Skyfall" wyróżnienie to spotkało Adele.
 • Adele przygotowała "Skyfall" we współpracy z Paulem Epworthem
  Producenci filmu "Skyfall" zapewniają, że Adele od początku była jedyną kandydatką do wykonania piosenki przewodniej.
 • Adele śpiewa dla Bonda
  Tym razem wideo promujące "Skyfall" – nowy obraz o przygodach Jamesa Bonda zawiera fragment piosenki przewodniej. Tytułowy numer nagrała Adele z pomocą Paula Epwortha. Sesja odbyła się Abbey Road Studios z towarzyszeniem 77-osobowej orkiestry. 23. Bond wejdzie do kin już 26 października.