• Lady Gaga, Beyonce i Rihanna
  Wczorajszego wieczora w Los Angeles zaroiło się od gwiazd. Panie, które pojawiły się na gali wręczenia nagród Grammy, dosłownie prześcigały się w doborze kreacji, które zwracałyby uwagę. Niestety, nie wszystkie dobrze na tym wyszły. Zobaczcie, kto jak się prezentował.
 • Adele z nagrodami Grammy
  W Los Angeles wręczono najważniejsze nagrody muzyczne. W najważniejszych kategoriach triumfowała Adele. My cieszymy się z zasłużonej nagrody dla Krzysztofa Pendereckiego za album "Penderecki Conducts Penderecki vol 1. Nagrody powędrowały też do Beyonce, Chance The Raper nagrodzono też Davida Bowie.
 • Grammy 2013 - Kimbra i Gotye
  Gotye i Kimbra, Mumford and Sons, The Black Keys oraz Jay-Z - to najwięksi triumfatorzy tegorocznych nagród Grammy. Statuetki, które przyznane zostały w 81 kategoriach, wręczono po raz 55. Zobacz zwycięzców!
 • Adele zdobyła aż sześć nagród Grammy
  "5 lat przerwy? Nie więcej jak 5 dni" – tak Adele skomentowała na Twitterze medialne doniesienia o przerwie, jaką ponoć robi sobie w karierze.
 • Adele chce "Zakochać się i być szczęśliwą"
  Złe wieści dla fanów Adele: Po występie na Grammy, słynna Brytyjka zapowiedziała, że robi sobie nawet pięcioletnią przerwę od muzyki. Czy mówiła poważnie?
 • Adele: Ludzie myślą, że jestem nieszczęśliwa
  Zdobywczyni sześciu nagród Grammy, Adele zapowiedziała, że jej nowy album będzie pełen pozytywnych treści.
 • Adele łącznie otrzymała sześć nagród
  54. ceremonia wręczenia nagród Grammy w Staples Center należała do Adele. Angielkę uhonorowano m.in. za nagranie i piosenkę roku "Rolling In The Deep", otrzymała również wyróżnienie za album roku "21" – w sumie zebrała aż sześć prestiżowych statuetek. Ze wzruszenia nie mogła mówić, za to zaśpiewała po raz pierwszy od czasu operacji. Wykonała swój wielki hit "Rolling In The Deep". Oto inni zdobywcy nagród przyznawanych przez amerykańską branżę muzyczną w ponad 75 kategoriach...
 • Adele zdobyła aż sześć nagród Grammy
  Adele i zespół Foo Fighters triumfowali podczas ceremonii rozdania nagród Grammy w Los Angeles. Brytyjka zdobyła aż sześć statuetek, w tym za najlepszy album, nagranie roku i piosenkę roku.
 • Adele: To najlepszy moment na powrót
  To będzie pierwszy występ Adele na żywo po dłuższej przerwie, spowodowanej operacją strun głosowych. Słynna Brytyjka zaśpiewa podczas 54. ceremonii rozdania nagród Grammy.