• Heinrich Himmler
  To jedna z najbardziej tajemniczych i przerażających postaci hitlerowskiego imperium zła. Historyk Peter Longerich na blisko 1000 stronach przedstawia sylwetkę Heinricha Himmlera, człowieka odpowiedzialnego za śmierć niezliczonych istnień ludzkich.
 • Złowroga charyzma Adolfa Hitlera
  Czytelnik dostaje do rąk wnikliwe studium niezwykłej kariery Adolfa Hitlera. Jak to się stało, że malarz obrazków dla turystów stał się jednym z najpotężniejszym dyktatorów w historii? Brytyjski historyk Laurence Rees dokonał głębokiej analizy stosowanych przez Hitlera technik uwodzenia mas. 
 • "Mein Kampf" Biografia książki
  To najbardziej zbrodnicza polityczna książka wszech czasów. Jest także jedną z najlepiej sprzedających się książek w historii. Nazywana "nazistowską biblią", była ofiarowywana wszystkim nowożeńcom, wpajana dzieciom w skróconej lub komiksowej formie. Wydano ją nawet brajlem. Oto biografia książki "Mein Kampf".
 • Joseph Goebbels Dzienniki
  To jedna z najbardziej złowrogich postaci XX wieku. Symbol kłamstwa, cynizmu i manipulacji. Polski czytelnik dostaje do rąk Dzienniki ministra propagandy III Rzeszy, Josepha Goebbelsa.
 • "Wspólny wróg. Hitlerowskie Niemcy i Polska przeciw Związkowi Radzieckiemu"
  To druga książka w ostatnim czasie, po "Pakcie Ribbentrop-Beck" Piotra Zychowicza, która podejmuje wątek niemiecko-polskiego sojuszu i ewentualnego wspólnego ataku na Związek Radziecki. Tym razem jednak relacje Polski z ówczesnymi hitlerowskimi Niemcami przedstawia renomowany historyk, dyrektor niemieckiego Wojskowego Biura Badań Historycznych, prof. Rolf - Dieter Mueller.