• Agnieszka Włodarczyk
  Agnieszka Włodarczyk, od czasu rozstania z serialem "Pierwsza miłość", niezbyt często gości na ekranach. Szansą na powrót miała być dla niej nowa produkcja TVN. Niestety, na finiszu castingu, rolę odebrała jej Anna Czartoryska.
 • Agnieszka Włodarczyk
  Agnieszka Włodarczyk, dzięki spektakularnym występom w "Twoja twarz brzmi znajomo", znów cieszy się popularnością wśród widzów. Szefowie Polsatu chcą ponoć wykorzystać ten fakt i zamierzają powierzyć jej główną rolę w jednej z nowych produkcji swojej stacji.
 • Agnieszka Włodarczyk
  Magazyn CKM kończy w czerwcu 15 lat, dlatego jego redakcja pokusiła się o przygotowanie podsumowania. Okazuje się, że jedną z największych gwiazd magazynu była Agnieszka Włodarczyk. Numer CKM z sesją aktorki (z 1999 roku) rozszedł się w mgnieniu oka, bijąc wszelkie rekordy popularności.
 • Agnieszka Włodarczyk od czasu romansu z Mikołajem Krawczykiem cierpi na zawodowy zastój. Aktorka nie dostaje żadnych propozycji, a próby załatwienia jej roli podejmowane przez ukochanego, również nie przynoszą rezultatu. Czy to oznacza koniec jej kariery?
 • Na łamach gazet przekonują, że są ze sobą szczęśliwi. Chętnie opowiadają o swojej miłości. Ale tabloid wie swoje. Zdaniem "Faktu" Agnieszka Włodarczyk robi swemu ukochanemu Mikołajowi Krawczykowi dzikie sceny zazdrości.
 • Nie odbiera telefonów, unika oficjalnych wyjść, odsuwa od siebie przyjaciół. Agnieszka Włodarczyk izoluje się od otoczenia, które krytykuje ją za rozbicie związku Mikołaja Krawczyka i Anety Zając.
 • Agnieszka Włodarczyk rozpacza po rozstaniu z Jakubem Sićką
  Wszędzie jej pełno. I choć jak zawsze prezentuje się wyśmienicie, a na jej twarzy często pojawia się uśmiech, prawda o jej samopoczuciu jest podobno zupełnie inna. Agnieszka Włodarczyk rozpacza.