• Te gwiazdy lubią błyszczeć. Zobacz ich seksowne kreacje!
  Każda kobieta lubi błysnąć urodą. A co dopiero gwiazda! Połyskliwe sukienki mini to idealny sposób na zabłyśnięcie w tłumie. Ociekające srebrem lub złotem, im krótsze tym lepiej… Nic lepiej nie przyciągnie męskich spojrzeń i nie podkreśli doskonałej figury. Zobacz, jak błyszczą polskie celebrytki w swoich seksownych kreacjach!
 • Gwiazdozbiór pięknych ciał: celebrytki w seksownych szortach
  Dżinsowe, poszarpane, im krótsze tym lepiej… Takie szorty to hit tego sezonu. Z przyjemnością w seksowne spodenki wskoczyły gwiazdy, które z dumą prezentują w nich swoje zgrabne kształty i długie do nieba nogi. Kreacje uzupełniają zmysłowe szpilki lub kozaczki. Taki zestaw aż bucha seksapilem! Oto zdjęcia!
 • Uliczna moda gwiazd: celebrytki na Warsaw Fashion Street 2011
  Czerwony dywan ma swoje prawa, jednak na ulicy gwiazdy nierzadko wyglądają zupełnie inaczej. Okazją do podglądania celebrytek w bardziej „ulicznym” stylu była impreza Warsaw Fashion Street 2011. Jak wypadają sławne panie ubrane w konwencji street fashion? Zobaczcie zdjęcia i oceńcie!
 • Modowe wpadki i hity minionego tygodnia. Zobacz!
  W minionym tygodniu, jak zwykle, nie zabrakło okazji, by gwiazdy zaprezentowały się w nowych kreacjach. Nie obyło się bez wyjątkowo spektakularnych wpadek. Nie zabrakło również olśniewających kreacji oraz bardzo pozytywnych niespodzianek. Oto modowe wpadki i hity minionego tygodnia. Zobacz!