• Mikołaj Krawczyk, po roku przerwy, prawdopodobnie powróci na plan serialu "Pierwsza miłość". Producenci telenoweli planują ponoć odnowienie miłości pomiędzy granym przez niego Pawłem i Marysią, w której postać wciela się była partnerka aktora, Aneta Zając.
 • Po raz kolejny okazuje się, że afery i skandale z udziałem aktorów znacznie zwiększają oglądalność produkcji, w której występują. Serial "Pierwsza miłość, o którym w ostatnich miesiącach było bardzo głośno za sprawą miłosnego trójkąta z udziałem trzech jego gwiazd, zwiększył swoją oglądalność i stał się liderem w swoim paśmie antenowym.
 • Kilka dni temu o swoim odejściu z serialu "Pierwsza miłość" poinformowała Agnieszka Włodarczyk. W ślad za swoją nową ukochaną chciałby podążyć Mikołaj Krawczyk, niestety zapisy umowy uniemożliwiają mu szybki rozstanie się z produkcją.
 • Agnieszka Włodarczyk odeszła z obsady "Pierwszej miłości" po medialnej burzy jaką wywołał jej romans z Mikołajem Krawczykiem. Teraz aktorka sugeruje, że jest ktoś, kto zyskał wyjątkowo wiele na jej rezygnacji z serialowej roli.
 • Agnieszka Włodarczyk pożegnała się z serialem "Pierwsza miłość", jednak jak donosi Fakt, zanim zdecydowała się na ten ostateczny krok, próbowała wymusić na producentach swoje warunki. Jednym z nich była możliwość ingerowania w scenariusz oraz ograniczenie wspólnych scen Mikołaja Krawczyka i Anety Zając.
 • Wspólna praca ma planie z Anetą Zając, której Agnieszka Włodarczyk odbiła partnera, okazała się dla aktorki zbyt trudna. Gwiazda telenoweli "Pierwsza miłość" wczoraj złożyła swoje wypowiedzenie.
 • Od czasu miłosnego skandalu z udziałem Mikołaja Krawczyka, Agnieszki Włodarczyk i Anety Zając, na planie serialu "Pierwsza miłość" panuje napięta atmosfera. Czy twórcy telenoweli postanowili rozładować konflikt uśmiercając bohaterkę graną przez Włodarczyk?
 • Mikołaj Krawczyk i Aneta Zając
  Mikołaj Krawczyk i Aneta Zając kiedyś byli nierozłączni, a dziś spotykają się jedynie na planie serialu "Pierwsza miłość'. Jak czują się grając wspólne sceny po tym, w jakim skandalu rozpadł się ich związek?
 • Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk w serialu "Pierwsza miłość"
  Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk to w ostatnim czasie jedna z najgłośniejszych par w polskim show biznesie. Ponieważ narodziny ich związku odbyły się w atmosferze skandalu, oboje nie mają dziś łatwego życia. Jak przyznali w wywiadzie udzielonym magazynowi "Viva!", z powodu medialnej nagonki na ich miłość, rozważają odejście z serialu "Pierwsza miłość".
 • Znakomite wyniki oglądalności, jakie w ostatnim czasie notuje serial "Pierwsza miłość" są dowodem na to, że skandale z udziałem aktorów produkcji to doskonały sposób na zwiększenie jej popularności.