• Barbara Kurdej-Szatan, Małgorzata Rozenek-Majdan i Lara Gessler
  Wczorajszy wieczór dla wielu warszawskich bywalców był bardzo pracowity. Przed wyjściem na imprezę Martini - połączonej z pokazem Dawida Wolińskiego - trzeba było przecież zadbać o fryzurę, stylizację, manicure... Zobaczcie, kto podjął ten wysiłek i pojawił się na wydarzeniu.
 • Gwiazdy programu Azja Express
  Na wczorajszym spotkaniu z dziennikarzami panie wyglądały "delikatnie" inaczej, niż podczas pobytu w dalekiej Azji, gdzie musiały przeżyć za dolara dziennie. Kto wypadł najlepiej? Zobaczcie zdjęcia.
 • Kinga Rusin i Hanna Lis
  Na uczucie nie ma rady. Przekonało się o tym wielu polskich gwiazdorów, którzy dla nowych miłości porzucili - niejednokrotnie wieloletnie - dotychczasowe partnerki. Którym udało się złowić szczególnie "smakowite kąski"? Oceńcie.
 • Ten prześwit odsłonił zdecydowanie za dużo.
  Jesteśmy świadomi, że nie wszystkie kreacje, w których pojawiają się gwiazdy, są ich własnością. Część z nich jest wypożyczana, co oznacza, że ubranie należy oddać w nienaruszonym stanie. Jednak nawet w takim przypadku warto byłoby zadbać o to, aby kreacja "nie straszyła nowością", a konkretnie metką. Niestety, nie pamiętała o tym Agnieszka Włodarczyk, która na wczorajszym pokazie Dawida Wolińskiego pojawiła się w ekstremalnie krótkiej i całkowicie prześwitującej sukience z metką. Czy to było sexy? Naszym zdaniem nie...
 • Gwiazdy na pokazie Dawida Wolińskiego.
  Wczorajszy pokaz najnowszej kolekcji Dawida Wolińskiego zgromadził tłumy gwiazd. Mimo że teoretycznie mamy teraz środek zimy, większość pań zaprezentowała się w lekkich, odsłaniających dużo ciała, kreacjach. Wprawdzie mało kto zdecydował się na stylizacje w wyrazistych kolorach, ale można powiedzieć, że i tak było ciekawie. Każda gwiazda miała bowiem swój własny przepis na wieczorowy "look". Zobaczcie, jak wyglądały znane kobiety na pokazie Dawida Wolińskiego.
 • Katarzyna Cichopek i Agnieszka Włodarczyk na prezentacji jesiennej ramówki Polsatu.
  Skórzane sukienki idealnie przylegające do ciała są hitem nadchodzącego sezonu i gwiazdy doskonale o tym wiedzą. Na prezentacji jesiennej ramówki Polsatu aż dwie panie pojawiły się w opinających małych czarnych. Która z nich wypadła lepiej?
 • Gwiazdy na pokazie Macieja Zienia
  Po raz kolejny przekonujemy się, że pokazy mody definitywnie przestały być imprezami, w których bierze się udział przede wszystkim po to, aby poznać nowe propozycje projektanta. Owszem, przyjrzenie się modelkom na wybiegu to ważny element tego show, ale dużo ważniejsze wydaje się wszystko to, co towarzyszy wydarzeniu: możliwość pokazania się na czerwonym dywanie, zaprezentowanie nienagannej sylwetki i oryginalnej kreacji, uśmiechanie się szeroko przed obiektywami fotoreporterów. Nasze gwiazdy są w tym perfekcjonistami! Na ostatnim pokazie Macieja Zienia pojawiały się tłumy znanych twarzy i każdy chciał pokazać, że świetnie wygląda. Czy wszystkim się to udało? Większości tak, ale pojedynczych wpadek nie zabrakło. Zresztą zobaczcie i oceńcie sami.