• Barbara Kurdej-Szatan, Małgorzata Rozenek-Majdan i Lara Gessler
  Wczorajszy wieczór dla wielu warszawskich bywalców był bardzo pracowity. Przed wyjściem na imprezę Martini - połączonej z pokazem Dawida Wolińskiego - trzeba było przecież zadbać o fryzurę, stylizację, manicure... Zobaczcie, kto podjął ten wysiłek i pojawił się na wydarzeniu.
 • Gwiazdy programu Azja Express
  Na wczorajszym spotkaniu z dziennikarzami panie wyglądały "delikatnie" inaczej, niż podczas pobytu w dalekiej Azji, gdzie musiały przeżyć za dolara dziennie. Kto wypadł najlepiej? Zobaczcie zdjęcia.
 • Monika Jarosińska, Eva Minge i Agnieszka Włodarczyk
  Nie wnikamy, do jakiego stopnia to, co się stało z ich twarzami, jest wynikiem zamierzonych działań kosmetyczno-operacyjnych, bo w sumie nie ma to większego znaczenia. Liczy się to, że w minionym roku te panie mocno się zmieniły, a konkretnie: przybyło im więcej lat, niż należałoby tego oczekiwać. Zobaczcie, kogo dopadł taki niefart.
 • Edyta Pazura, Ewelina Rydzyńska i Joanna Racewicz
  Część z nich nieustannie zaprzecza, jakoby poprawiało urodę. Inne otwarcie przyznają, że korzystają z dobrodziejstw medycyny estetycznej. Jedno je łączy: w kończącym się roku zaprezentowały twarze, których wygląd przez długi czas był komentowany we wszystkich mediach. Zobaczcie, które panie lubią sobie "pomajstrować"...
 • Eva Minge i Agnieszka Włodarczyk
  Mimo że panie dzieli 12 lat w metryce, ich twarze stają się coraz bardziej podobne. Niewielkie oczy, wydatne usta, uwypuklone kości policzkowe - tych podobieństw nie sposób nie zauważyć. Czyżby aktorka i projektantka korzystały z usług tego samego specjalisty od poprawiania urody...?
 • Kinga Rusin i Hanna Lis
  Na uczucie nie ma rady. Przekonało się o tym wielu polskich gwiazdorów, którzy dla nowych miłości porzucili - niejednokrotnie wieloletnie - dotychczasowe partnerki. Którym udało się złowić szczególnie "smakowite kąski"? Oceńcie.
 • Agnieszka Włodarczyk i Maryla Rodowicz
  O tym, że Maryla Rodowicz nie ma kompleksów, wiemy od dawna i szczerze ją za to podziwiamy. Doceniamy też jej niezwykłą odwagę w dobrze strojów. Niestety, czasami to, w czym się pojawia, niekoniecznie "robi dobrze" jej figurze, a niekorzystny efekt potęguje się jeszcze, gdy obok pojawia się ktoś z TAKIMI nogami... Nie da się ukryć: duet pt. "Maryla w mini i Agnieszka Włodarczyk w sukni à la Angelina Jolie" to wyzwanie, na którym pierwsza z wymienionych bohaterek poległa...
 • Agnieszka Włodarczyk
  Aktorka nie skończyła jeszcze 34 lat, ale od pewnego czasu jej twarz przechodzi ciekawą twarz metamorfozę. Odpowiedź na pytanie, czy korzystną, pozostawiamy Wam...
 • Znane Polki, które związały się z "zajętymi mężczyznami"
  Ryzykantki, kobiety bez serca, egoistki - na takie epitety naraziły się panie, które pokazujemy w tej galerii. Ale czy to naprawdę grzech zakochać się i postawić w tej miłości wszystko na jedną kartę...?
 • Ten prześwit odsłonił zdecydowanie za dużo.
  Jesteśmy świadomi, że nie wszystkie kreacje, w których pojawiają się gwiazdy, są ich własnością. Część z nich jest wypożyczana, co oznacza, że ubranie należy oddać w nienaruszonym stanie. Jednak nawet w takim przypadku warto byłoby zadbać o to, aby kreacja "nie straszyła nowością", a konkretnie metką. Niestety, nie pamiętała o tym Agnieszka Włodarczyk, która na wczorajszym pokazie Dawida Wolińskiego pojawiła się w ekstremalnie krótkiej i całkowicie prześwitującej sukience z metką. Czy to było sexy? Naszym zdaniem nie...