• Sonia Bohosiewicz
  Zanim przeszła swoją słynną metamorfozę, była jedną z najbardziej lubianych polskich gwiazd. Tabloid twierdzi, że Sonia Bohosiewicz nie cieszy się już sympatią Polaków. Świadczą o tym projekty, w których bierze udział.
 • Sonia Bohosiewicz to obecnie jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Fani jej talentu już niebawem będą mogli obejrzeć ją w roli matki samotnie wychowującej dzieci i borykającej się z problemem braku pracy. O swojej nowej postaci w serialu "Aida" aktorka opowiedziała w rozmowie z Faktem.
 • "Aida"
  Serial "Aida", który od marca zagości na antenie TVP2, opowiada o losach matki samotnie wychowującej dwójkę dzieci, która na swój, często zabawny sposób, radzi sobie z codziennymi problemami. W postać głównej bohaterki wcieli się Sonia Bohosiewicz. O swojej nowej roli aktorka opowiedziała w rozmowie z Pap Life .
 • Sonia Bohosiewicz w programie "Tak leciało!"
  W nowej, wiosennej edycji muzycznego show, "Tak to leciało!", wystąpi Sonia Bohosiewicz. Popularna aktorka, grająca główną rolę w nowym serialu Dwójki "Aida" udowodni, że prawdziwa gwiazda świetnie radzi sobie nie tylko przed kamerą, ale także przed mikrofonem .
 • Aida
  Maja Bohosiewicz już po raz kolejny spotyka się na planie ze swoją siostrą Sonią i ponownie wciela się w rolę jej córki. Aktorki wystąpią razem w nowym serialu TVP2 "Aida", który pojawi się na antenie już w marcu.
 • "Aida"
  Od marca na antenie telewizyjnej Dwójki zadebiutuje nowy serial. "Aida" to historia matki samotnie wychowującej dwójkę dzieci, której codzienne problemy pokazane są z dużą dawką dobrego humoru. W postać głównej bohaterki wcieli się Sonia Bohosiewicz .