• Nowy serial "Aida" zadebiutował w wiosennej ramówce stacji TVP2 w niedzielne wieczory. Od maja Dwójka zmienia koncepcje i zamiast produkcji z Sonią Bohosiewicz zaproponuje widzom kino akcji.
  • "Aida"
    Serial "Aida", który od marca zagości na antenie TVP2, opowiada o losach matki samotnie wychowującej dwójkę dzieci, która na swój, często zabawny sposób, radzi sobie z codziennymi problemami. W postać głównej bohaterki wcieli się Sonia Bohosiewicz. O swojej nowej roli aktorka opowiedziała w rozmowie z Pap Life .
  • Aida
    Wiosną stacja TVP2 będzie zdecydowanie bardziej rozrywkową odsłoną Telewizji Polskiej. Podczas, gdy TVP1 skupi się na Teatrze Telewizji i pasmach filmów dokumentalnych, Dwójka zaprezentuje ramówkę pełną gwiazd. Na małym ekranie widzowie zobaczą m.in. Sonię Bohosiewicz, Edytę Górniak, Huberta Urbańskiego i Kingę Preis .
  • "Aida"
    Od marca na antenie telewizyjnej Dwójki zadebiutuje nowy serial. "Aida" to historia matki samotnie wychowującej dwójkę dzieci, której codzienne problemy pokazane są z dużą dawką dobrego humoru. W postać głównej bohaterki wcieli się Sonia Bohosiewicz .