• Andrzej Łapicki kilka miesięcy temu, w bardzo nieprzyjemnych okolicznościach rozstał się z serialem "M jak miłość". Aktor wciąż jest oburzony tym, jak został potraktowany przez produkcję telenoweli. "Wywalili mnie bez słowa" - relacjonuje zdenerwowany artysta.
 • Kacper Kuszewski, szerszej publiczności znany jako Marek Mostowiak z serialu "M jak miłość", skrywał przed światem jeden ze swoich talentów. Okazuje się bowiem, że aktor jest świetnym kucharzem i teraz będzie miał szansę tego dowieść w programie "Dzień dobry TVN".
 • "M jak miłość" to wciąż ulubiony serial polskiej publiczności. Jednak czy telenoweli uda się utrzymać wysoką oglądalność, gdy kolejny aktorzy będą opuszczali jej szeregi? Jak wynika z informacji Faktu, jeszcze jedną gwiazdą, która rozważa rozstanie z produkcją jest Krystian Wieczorek.
 • Serial "M jak miłość" boryka się z prawdziwym exodusem gwiazd. W ostatnim czasie aż troje aktorów zapowiedziało swoje odejście z produkcji, teraz dołączyła do nich kolejna gwiazda, czyli Przemysław Cypriański, który po 6 latach żegna się z telenowelą.
 • Magda Schejbal w "Szpilkach na Giewoncie"
  Rozstania nigdy nie są przyjemne, zwłaszcza wtedy, gdy dotyczą serialowego fana i głównej postaci z jego ukochanej telenoweli. Czasami jednak aktorzy mają już dość wcielania się przez lata w jednego bohatera i w trakcie trwania serialu żegnają się z widownią. Oto kilka przykładów bolesnych dla widzów rozstań.
 • Po smutnych dla widzów telenoweli "M jak miłość" doniesieniach o tym, iż obsadę opuszczają kolejne jej gwiazdy, teraz mamy jedną dobrą wiadomość. Witold Pyrkosz, odtwórca jednej z głównych ról w serialu zapewnia, iż ma zamiar grać dopóki wystarczy mu sił i producenci będą zainteresowani jego osobą.
 • "M jak miłość"
  Kacper Kuszewski wciela się w postać Marka Mostowiaka już od 12 lat. Nic więc dziwnego, że głodnego nowych wyzwań aktora zaczyna męczyć odgrywanie wciąż tej samej roli. Tym bardziej że, jak wyznał w rozmowie z Faktem, nie darzy swojego bohatera szczególną sympatią.
 • Rafał Mroczek i Marcin Mroczek
  Choć polskie środowisko filmowe nie traktuje ich poważnie, a wiele osób ma opory przed nazwaniem ich aktorami, bracia Mroczek na planie telenoweli "M jak miłość" zachowują się jak najbardziej profesjonalnie.
 • Widzów serialu "M jak miłość" z pewnością ucieszy fakt, że już niebawem, do grona ich ukochanych bohaterów dołączy nowa postać. W obsadzie najpopularniejszej polskiej telenoweli pojawił się Artur Barciś i nie wykluczone, że zagości w niej na dłużej.
 • Bartek Świderski
  Bartka Świderskiego trudno nazwać aktorem jednej roli. Popularność zdobył jako homoseksualista, później był między innymi architektem samotnie wychowującym dziecko, a teraz wciela się w postać mało sympatycznego drania. Gwiazdor dba o to, by nie pozwolić się zaszufladkować.