• Abigail Ratchford
  Utalentowana aktorka i modelka, Abigail Ratchford, ma dziś rzesze fanów na portalach społecznościowych. Mało jednak brakowało, by śliczna Amerykanka została gwiazdą kobiecej piłki nożnej... Jej karierę przerwała astma. Zobacz galerię!
 • Claudia Cardinale
  Claudia Cardinale, muza Felliniego, ikona włoskiego kina i niezaprzeczalny symbol seksu lat 60, będzie gościem krakowskiego PKO Off Camera. Gwiazda podbiła serca mężczyzn, nie posługując się skandalem i unikając nagości... Oto jak zmieniła się włoska piękność!
 • Stephanie Sigman
  Ma 28 lat, 175 cm wzrostu i zniewalającą urodę. Karierę zaczynała jako modelka obalająca stereotypy, że na wybieg mogą trafić tylko wychudzone dziewczyny. Teraz usłyszy o niej cały świat. Urocza Stephanie Sigman zostanie pierwszą meksykańską dziewczyną agenta 007.
 • Lupita Nyong'o
  W walce o Oscara pokonała Julię Roberts i Jennifer Lawrence. Jej uroda i wdzięk zachwyciły świat do tego stopnia, że obecnie Lupita Nyong'o uznawana jest za najgorętszą aktorkę Hollywood, a "Fitness Magazine" przyznał jej tytuł posiadaczki najlepszego ciała 2014.
 • Agnieszka Kotulanka, Ilona Felicjańska
  Ilona Felicjańska, której udało się wygrać z chorobą alkoholową, chce wspierać inne kobiety, które mają ten sam problem. Jak głosi plotka, modelka zamierza wyciągnąć pomocną dłoń do Agnieszki Kotulanki.
 • Anna Przybylska nie żyje
  Nie żyje Anna Przybylska. Tę tragiczną wiadomość podała na oficjalnej stronie menadżerka aktorki. W 2013 roku u Przybylskiej zdiagnozowano raka trzustki. Osierociła trójkę dzieci.
 • Jessica Alba
  Mimo że celebrytki chętnie zrzucają ciuszki i nie trzeba ich zbyt długo namawiać do udziału w kipiącej seksem sesji zdjęciowej... są takie piękności, które do tej pory pozowały co najwyżej w bieliźnie. Nieodkryte fragmenty lądu fascynują i niepokoją jednocześnie... Zobacz galerię!
 • Olalla Oliveros
  36-letnia modelka i aktorka, Olalla Oliveros, u szczytu kariery zrezygnowała z pracy w zawodzie i ofiarowała resztę życia Bogu. Swoje powołanie porównuje do boskiego castingu...
 • Agnieszka Jaskółka
  16 maja do kin wróciły „Psy” Władysława Pasikowskiego. Film w poprawionej cyfrowo wersji przyciągnie fanów męskiego kina, którzy do dziś wspominają kultowe „Ty to stara d... jesteś”, albo „Nie chce mi się z tobą gadać”. Przy tej okazji przypominamy, do kogo były skierowane te słowa...
 • Margot Robbie
  Nie od dziś wiadomo, że Leonardo DiCaprio ma słabość do blondynek, a po ich odejściu szybko leczy rany... Jeszcze niedawno związany był z top modelką Erin Heatherton, teraz u jego boku stanęła piękna Margot Robbie.