• Ludwik Sobolewski i Anna Szarek
  Do tej pory Anna Szarek była jedną z wielu początkujących gwiazd, ale na chwilę przed 28 urodzinami usłyszała o niej cała Polska. To, co może przyczynić się do rozwoju jej kariery, dla partnera Szarek, Ludwika Sobolewskiego, oznacza utratę posady prezesa GPW.
 • Stephanie Seymour
  Profesjonalistka w każdym calu - zachowuje nienaganną figurę nawet na emeryturze... 44-letnia supermodelka Stephanie Seymour, jest partnerką amerykańskiego biznesmena i producenta filmowego Petera Branta, którego majątek szacuje się na kilka miliardów dolarów. Oto jak piękność relaksowała się w czasie świąt.
 • Popularność Natalii Siwiec w rodzimych mediach nie słabnie, z każdym wywiadem jednak, Miss Euro udowadnia, że jest gwiazdką, która powinna skupić się na tym, by pięknie wyglądać i niezbyt często się wypowiadać. Dziś celebrytka była gościem programu "Pytanie na śniadanie", gdzie opowiedziała o swoich planach na przyszłość .
 • Vida Guerra
  Vida Guerra, jedna z najpiękniejszych kobiet świata, wzięła udział w swoich pierwszych zawodach IFBB LA Grand Prix Pro Bikini. To już kolejna (m.in. po Jodie Marsh) gwiazda, która rozpoczyna karierę w sportach sylwetkowych po trzydziestce. Czy wyjdzie jej to na dobre?
 • Chińskie celebrytki
  Serwis china.org.cn zaprezentował niedawno listę 20 najpopularniejszych chińskich celebrytów 2012 roku. Na liście gwiazd znalazło się 8 przepięknych kobiet. Roczne dochody każdej z nich idą w dziesiątki milionów dolarów. Zobacz galerię!
 • Lola Ponce
  Piosenkarka Lola Ponce pokazała swoje idealne ciało w czerwonej bieliźnie firmy Selu. Argentyńska ślicznotka przygotowuje się do zagrania ważnej roli w nowej telenoweli "El Talisman", gdzie wystąpi u boku meksykańskiego aktora Aarona Diaza.
 • Małgorzata Bela
  Jest piękna, mądra i utalentowana. Należy do światowej czołówki modelek, pojawia się na okładkach najbardziej prestiżowych magazynów, a zdjęcia robią jej najlepsi fotografowie świata mody. Pomimo ogromnego sukcesu jaki odniosła, w Polsce wciąż jest mało rozpoznawalna. W wywiadzie dla miesięcznika "PANI", Małgorzata Bela ujawnia, dlaczego nie jest zainteresowana popularnością i medialnym szumem wokół własnej osoby.