• Joanna Jabłczyńska
  Joanna Jabłczyńska, inaczej niż większość gwiazd, chętnie pokazuje swoje mieszkanie. Jak mieszka aktorka?
 • Halina Golanko
  Mimo że nie miała aktorskiego wykształcenia, nie mogła opędzić się od propozycji… Widzowie zapamiętali ją z serialu „Kolumbowie”, a także z ról w filmach „Jeszcze słychać śpiew i rżenie koni”, „Brylanty pani Zuzy” oraz „5 i 1/2 bladego Józka”. Fani okrzyknęli ją posiadaczką jednego z najpiękniejszych biustów w Polsce… Zobacz zdjęcia!
 • Ewa Szykulska
  Po raz pierwszy pojawiła się na ekranie w roli zmysłowej panny Joli w legendarnej „Hydrozagadce”. Na swoim koncie ma m.in. występ w "Janosiku", "Karierze Nikodema Dyzmy” i „Vabank”. Idealna figura, bujny biust i do tego charakterystyczna barwa głosu sprawiły, że w latach 70. i 80. wzdychało do niej wielu mężczyzn… Zobacz jak wyglądała Ewa Szykulska!
 • Beata Poźniak
  W USA zasłynęła nie tylko z filmowych kreacji, ale i społeczno-politycznego zaangażowania. Popularność przyniósł jej występ w serialu „Melrose Place” oraz działalność na rzecz kobiet. Beata Poźniak, po długiej przerwie, znowu przyjechała do Polski. Wzięła udział w rozdaniu Nagród Stowarzyszenia Filmowców Polskich.
 • Anna Matysiak
  Anna Matysiak, aktorka grająca w serialu „Klan”, pojawiła się na okładce najnowszego numeru pisma „CKM”. Piękna brunetka zdecydowała się odsłonić wszystkie swoje tatuaże podczas rozbieranej sesji zdjęciowej… Zobacz koniecznie!
 • Gemma Atkinson
  31-letnia Gemma Atkinson, znana głównie z występów w serialach, nie zamierza ograniczać się do roli aktorki… Piękna Brytyjka, nie dość że pojawiła się na łamach męskiego magazynu „FHM” to regularnie pozuje paparazzim na egzotycznych plażach… Oto jak prezentuje się w kusym bikini!
 • Christie Brinkley
  Wiek to tylko liczba… Christie Brinkley, amerykańska modelka i aktorka, po raz kolejny udowodniła, że nawet po 60-tce można doskonale wyglądać w kusym bikini. Piękność opublikowała odważne zdjęcie na Instagramie. Zobacz koniecznie!
 • Eva Longoria
  Mimo że ta latynoska piękność osiemnaste urodziny ma dawno za sobą, idealnej figury mogłaby jej pozazdrościć niejedna nastolatka. 40-letnia Eva Longoria wybrała się z przyjaciółmi do Miami. Oto jak gwiazda „Gotowych na wszytko” prezentuje się w stroju kąpielowym!
 • Salma Hayek
  Salma Hayek coraz odważniej prezentuje swoje wdzięki... Na sobotniej gali London Evening Standard aktorka pojawiła się w kreacji, która w pełni wyeksponowała jej piękny biust i skutecznie przykuła uwagę fotoreporterów. Trudno uwierzyć, że gwiazda ma 49 lat, a jej piersi są darem matki natury…
 • Anna Seniuk
  Była wielokrotnie nagradzana i odznaczana, a polskie magazynu umieszczały ją w rankingach najpopularniejszych aktorek. Mimo że Polacy zapamiętali ją głównie jako gwiazdę serialu „Czterdziestolatek”, ma na swoim koncie dorobek artystyczny, którym mogłaby obdzielić kilku aktorów... Oto, jak zmieniała się Anna Seniuk!