• Chcę uwierzyć – powiedział za agentem Foxem David Duchovny odsłaniając swoją gwiazdę
  Kolejny biały facet ma swoją gwiazdę na słynnej hollywoodzkiej Alei Sław w Los Angeles – żartował Garry Shandling (nawiązując do zamieszania z nominacjami do Oscarów) podczas odsłonięcia tablicy w hołdzie Davidowi Duchovny'emu. Mamy ZDJĘCIA z tej ceremonii.
 • David Duchovny odsłonił swoją gwiazdę na słynnej hollywoodzkiej Alei Sław w Los Angeles
  Chcę uwierzyć – powiedział za agentem Mulderem David Duchovny odsłaniając swoją gwiazdę na słynnej hollywoodzkiej Alei Sław w Los Angeles. I dodał: – To tak nierzeczywisty moment, jakby pochodził z filmu.
 • Slash i jego dobry kumpel Charlie Sheen
  Slash – słynny gitarzysta grupy Guns N'Roses – został uhonorowany własną gwiazdą na Walk of Fame. – Od lat jestem częścią fabryki, jaką jest Hollywood i w końcu zostać zauważonym to wielka rzecz. To najfajniejsze, co kiedykolwiek mi się przydarzyło – przyznał 46-letni gitarzysta, który jako pierwszy członek Guns'N'Roses doznał tego zaszczytu. Jego gwiazda ma numer 2473.
 • Muppety w Alei Sław
  Z zazdrości zwija się zapewne niejeden hollywoodzki aktor. Kermit Żaba, Piggy, Zwierzak, Fozziee i Gonzo – kultowe lalki teatralne stworzone przez amerykańskiego artystę plastyka Jima Hensona, zostały uhonorowane gwiazdą w Alei Sław. "Jesteśmy bardzo szczęśliwy, że możemy być tu dziś, na Hollywood Boulevard i dołączyć do największych nazwisk show-biznesu'' – powiedział najsłynniejszy z Muppetów, Kermit podczas ceremonii.