• To będą pierwsze święta bez Amy Winehouse
  To będą trudne święta dla bliskich Amy Winehouse. Nie zamierzają jednak w Boże Narodzenie rozpamiętywać śmierci wokalistki, gdyż – jak przekonują – wierzą, że "ona jest z nimi zawsze".
 • Dionne Bromfield
  Dionne Bromfield ma zaledwie 15 lat, ale na koncie już dwa albumy. Występ utalentowanej chrześnicy Amy Winehouse był wydarzeniem ostatniego, finałowego odcinka "Tańca z gwiazdami". Młoda artystka zaśpiewała piosenkę "Foolin", promującą wydany we wrześniu jej album "Good For The Soul".
 • Dionne Bromfield tańczy z polskimi gwiazdami
  27 listopada gościem specjalnym finałowego odcinka "Tańca z Gwiazdami" będzie Dionne Bromfield.
 • Dionne słucha swojej mamy
  Zmarła niedawno brytyjska gwiazda, Amy Winehouse, ponoć nigdy nie pragnęła być sławna. Tak przynajmniej sądzi jej protegowana i córka chrzestna, Dionne Bromfield.
 • Dionne Bromfield
  "Znam wielu utalentowanych ludzi, a Dionne jest wśród nich najlepsza" – mówiła Amy Winehouse, która nie tylko wzięła ją pod skrzydła swojej wytwórni, ale zaśpiewała na płycie chrześnicy... w chórkach. Dionne Bromfield ma zaledwie 15 lat, ale na koncie już dwa albumy. Ostatni, wypełniony autorskim materiałem krążek "Good For The Soul" ukazał się w Wielkiej Brytanii na początku lipca (w Polsce 23 września), a przy jego powstaniu dopomógł John Paul "Bluey" Maunick z acidjazzowego zespołu Incognito oraz Paul O'Duffy, znany ze współpracy z Duffy. Poznajcie Dionne, następczynię Amy.
 • Dionne Bromfield doskonale czuje retro soul
  Ma zaledwie 15 lat, ale na koncie już dwie płyty. Amy Winehouse wzięła ją pod skrzydła swojej wytwórni, a to jednocześnie wyróżnienie i przekleństwo.
 • Dionne Bromfield chce śpiewać jak Amy Winehouse
  2 września ukaże się w Polsce nowy album Dionne Bromfield – córki chrzestnej Amy Winehouse. Longplay nosi tytuł "Good For The Soul".