• Anna Mucha w dziewiątym miesiącu ciąży
  Jeszcze w listopadzie Anna Mucha urodzi swoje pierwsze dziecko. Płeć maleństwa wciąż nie jest znana. Jak wygląda gwiazda w ostatnim miesiącu ciąży? Oto zdjęcia!
 • Sexy mamy: ciężarne gwiazdy stawiają na seksapil
  Workowate ubranie, które wstydliwie skrywa wszystkie krągłości? Dziś takie ciążowe kreacje należą do przeszłości – przynajmniej w show-biznesie... Ciężarne celebrytki nie chcą już rezygnować z seksapilu. Na polskich salonach zaroiło się od sexy mam. Precyzyjne fryzury i makijaże, wyraziste kolory, obciskające sylwetki kroje, dekolty, wycięcia i rozcięcia oraz sukienki w wersji mini – to na taką garderobę stawiają przyszłe mamy. Z jakim efektem? Zobacz zdjęcia!
 • Ciężarna Anna Mucha epatuje seksapilem. Zobacz!
  Opięty stanik ze skóry, głęboki dekolt, seksowne pozy i niebotyczne szpilki… Anna Mucha pomimo zaawansowanej ciąży nie rezygnuje z podkreślania seksapilu. Na pokazie Mariusza Przybylskiego pojawiła się w szarym kostiumie, któremu jednak daleko było do pensjonarskiej poprawności… Obcisła sukienka eksponowała wydatny brzuszek aktorki i sprawiała wrażenie, że za chwilę pęknie w szwach. Takie podkreślanie kobiecych atutów w ciąży jednym przypadnie do gustu, innych oburzy. Nie brak przecież głosów, że kobieta w ciąży nie może być seksowna a stan „błogosławiony” zobowiązuje do stonowanych kreacji. Jak wam się podoba Anna Mucha w roli seksownej przyszłej mamy? Oto zdjęcia!
 • To będzie ogrooomny bobas Ani Muchy!
  A przecież rodzice dziecka są dość drobnej postury...
 • Anna Mucha kwitnąca w ciąży
  „Stan błogosławiony” – nie bez powodu tak o nim mówimy. W ciąży wiele kobiet rozkwita i jeszcze bardziej zachwyca swoją urodą. Tak jest w przypadku Anny Muchy. Promienna, spokojna i szczęśliwa, a do tego – perfekcyjnie umalowana – tak wyglądała aktorka na festiwalu Karuzela Cooltury 2011. Zobaczcie zdjęcia!
 • Ciąża odmieniła Annę Muchę. Zobacz!
  Anna Mucha jest szczęśliwa. Przyszłą mamę rozpiera duma z jej błogosławionego stanu. Aktorka zupełnie zmieniła przyzwyczajenia. Jak nietrudno zauważyć, nie zamierza jednak rezygnować z podkreślania seksapilu.