• Anna Mucha
  Anna Mucha mimo, iż przed pierwszą ciążą nie pałała wielką miłością do dzieci, gdy sama została mamą, rozsmakowała się w macierzyństwie i szybko zdecydowała się na drugie dziecko. Aktorka twierdzi jednak, że trzeciej pociechy już nie planuje.
 • Anna Mucha
  Anna Mucha jest obecnie rozkochaną w macierzyństwie mamą dwójki dzieci. Do niedawna jednak, aktorka zupełnie nie wyobrażała sobie siebie w roli rodzicielki. O tym, jakie emocje towarzyszyły jej w trakcie ciąży, napisała na swoim portalu.
 • Anna Mucha w "M jak miłość"
  Anna Mucha już niebawem po raz drugi zostanie mamą, dlatego też w najbliższym czasie aktorka będzie musiała rozstać się z produkcją "M jak miłość". Jaki los scenarzyści zgotują granej przez nią postaci?
 • Anna Mucha niebawem po raz drugi zostanie mamą. I choć aktorka bardzo rozsmakowała się w macierzyństwie, jak sama twierdzi, nie uczyniło jej ono lepszym człowiekiem.
 • Anna Mucha aktualnie spodziewa się drugiego dziecka. Mimo ciąży aktorka nie zamierza jednak rezygnować z aktywności zawodowej i już niebawem powraca na plan "M jak miłość".
 • Anna Mucha w wielu wywiadach podkreślała, że macierzyństwo to jedna z najwspanialszych rzeczy, jakie przytrafiły się jej w życiu. Czyżby celebrytka tak bardzo polubiła bycie mamą, że postarała się o drugie dziecko?
 • Anna Mucha lubi wzbudzać kontrowersje, dlatego nie stroni od wyrażania odważnych opinii. Ostatnio aktorka wyznała, że popiera prawo do aborcji, teraz zaś postanowiła wyjawić, że jej ciąża była wpadką, a ona sama prawdopodobnie nigdy nie zdecydowałaby się na dziecko.
 • Anna Mucha i Marcel Sora
  Wraz z modą na ciąże w show-biznesie powstał sielankowy obrazek gwiazdorskiego rodzicielstwa. A jednak dziecko to nie tylko radość i przyjemność, lecz również zmęczenie, „zarwane” noce, nowe obowiązki i nowe… problemy. Przekonała się o tym seksowna Anna Mucha, której córeczka podobno daje aktorce mocno „w kość”.
 • Sexy mamy: ciężarne gwiazdy stawiają na seksapil
  Workowate ubranie, które wstydliwie skrywa wszystkie krągłości? Dziś takie ciążowe kreacje należą do przeszłości – przynajmniej w show-biznesie... Ciężarne celebrytki nie chcą już rezygnować z seksapilu. Na polskich salonach zaroiło się od sexy mam. Precyzyjne fryzury i makijaże, wyraziste kolory, obciskające sylwetki kroje, dekolty, wycięcia i rozcięcia oraz sukienki w wersji mini – to na taką garderobę stawiają przyszłe mamy. Z jakim efektem? Zobacz zdjęcia!
 • Anna Mucha
  Ciąża Anny Muchy to jeden z najpopularniejszych tematów, jakim żyją rodzime media od kilku miesięcy. Kochająca skandale aktorka, nawet na chwilę przed narodzeniem dziecka nie zamierza rezygnować ze wzbudzania kontrowersji. Jak zostanie przyjęta jej odważna sesja okładkowa dla magazynu "VIVA!"?