• Małgorzata Socha, Anna Mucha i Dorota Rabczewska
  Perfekcyjny wygląd i rozeznanie w temacie "na którą imprezę warto pójść" to ich zawodowe obowiązki. Te panie, nawet gdyby nie zarabiały na czymkolwiek innym, spokojnie utrzymałyby się z tego, ile sponsorzy płacą im za pojawienie się na imprezie i pozowanie na tzw. ściance. Zobaczcie pierwszoligowe "mistrzynie ścianki" - ranking stworzony przez autorów programu "Aleja Sław" emitowanego na kanale Polsat Cafe.
 • Anna Mucha twarzą kosmetyków One od Oriflame
  Oriflame stworzyło nową markę kosmetyków kolorowych, The ONE by w prosty, a zarazem perfekcyjny sposób odzwierciedlić w makijażu trendy ze światowych wybiegów. The ONE to unikalna kolekcja, zaprojektowana tak, by z łatwością dobierać odpowiednie produkty do efektów, które chce się osiągnąć i tym samym tworzyć znakomite makijaże na każdą okazję. Kolekcja liczy ponad 230 innowacyjnych produktów, dzięki którym można wykonać wyjątkowy makijaż odzwierciedlający indywidualne piękno każdej kobiety. Twarzą kampanii The ONE została ambasadorka Oriflame Anna Mucha.
 • Ciężarna Anna Mucha trenuje jogę
  Ciężarna Anna Mucha rozpoczęła indywidualnie dobrany program treningowy, przygotowany przez trenerkę Reebok University Poland, Martynę Rapp, która pomaga ambasadorce marki dbać o sylwetkę w trakcie ciąży. Aktorka trenuje w specjalnie zaprojektowanej odzieży z nowej kolekcji Reebok Yoga jesień/zima 2013. - By móc ze spokojem spojrzeć w lustro podczas ciąży, jak i po, zdecydowałam się zadbać o swoją kondycję już teraz. Mucha nie siada, zdrowa ciąża to nie choroba, wiec nie ma zwolnienia z WF-u. Joga mnie rozluźnia, rozciąga, uczy panowania nad oddechem i wzmacnia mięśnie – mówi gwiazda. Zobaczcie, jak ćwiczy i poznajcie jej plan treningowy.
 • Anna Mucha pierwszą polską ambasadorka Oriflame
  ... pierwszą polską ambasadorką kosmetyków Oriflame. Uroczyste przedstawienie gwiazdy w nowej roli odbyło się dziś rano. Zobaczcie zdjęcia z pierwszej sesji aktorki dla marki.
 • Anna Mucha w kampanii Reebok na sezon wiosna 2013
  Jako ambasadorka produktów Reebok Ania wypróbowuje nowe formy treningu: jogę i taniec. Zobaczcie, jak radzi sobie na sali gimnastycznej w ubraniach z nowej kolekcji marki.
 • Anna Mucha w nowej kampanii Reebok - zdjęcia zza kulis sesji
  Mucha nie siada! – w myśl tej zasady ambasadorka marki Reebok w roku 2012 odzyskiwała formę. Teraz czas na nowe wyzwania..
 • Anna Mucha w sesji zdjęciowej kończącej jej udział w kampanii promocyjnej Reebok EasyTone
  Anna Mucha zakończyła wyzwanie Reebok EasyTone, które podjęła 12 tygodni temu. Przez ten okres ambasadorka marki nosiła buty EasyTone podczas zwykłych aktywności, takich jak praca, spacery, zakupy czy spotkania z przyjaciółmi. W efekcie pokonywała średnio 4 400 kroków każdego dnia. Czy regularne noszenie butów EasyTone poprawiło jej formę i wygląd ciała? Zobaczcie!
 • Anna Mucha nową ambasadorką Reebok EasyTone - kulisy sesji
  Anna Mucha została nową ambasadorką Reebok EasyTone w Polsce. Podczas najnowszej sesji zdjęciowej aktorka udowadnia, że nawet podczas wykonywania codziennych aktywności można zadbać o zgrabną sylwetkę. Oto wyjątkowe zdjęcia zza kulis planu zdjęciowego.