• Anna Guzik i Katarzyna Zielińska i Małgorzata Socha
  Dla niektórych zmiana wyglądu przełożyła się bezpośrednio na naprawdę duże pieniądze. Dla innych była czynnikiem, który wpłynął na zwiększenie popularności, a ta w ostatecznym rozrachunku też oznacza większe dochody. Nie ma co: warto się odchudzać!
 • Anna Mucha
  Anna Mucha umie cieszyć się życiem - niejednokrotnie dawała temu wyraz na swoim blogu. Jeden z jej ostatnich wpisów nawiązuje do wypowiedzi koleżanki z branży, Katarzyny Zielińskiej. O co chodzi?
 • Polskie gwiazdy, które schudły dla kariery.
  Show-biznes jest bezwzględny. Coraz więcej gwiazd przyznaje, że posiadanie talentu nie wystarcza do zaistnienia w tym świecie, jeśli nie idzie on w parze z atrakcyjnym (czytaj: szczupłym) wyglądem. Dlatego każdy, kto ma ambicję bycia "kimś", musi zadbać o swoją sylwetkę i pozbyć się nadprogramowych kilogramów. Panie, które dziś przedstawiamy, nie zawsze były tak szczupłe jak teraz. Eufemistycznie mówiło się, że mają kobiece kształty i okrągłe buzie, a tak naprawdę zwracało się uwagę, że tu i ówdzie mają za dużo centymetrów. Dlatego wszystkie one podjęły trudne wyzwanie i schudły! Nie wszystkim udało się utrzymać wymarzoną wagę, ale w szczytowej formie wyglądały (lub wyglądają) naprawdę nieźle. Zobaczcie!
 • Te gwiazdy poczuły miętę! Zobacz!
  Wiosna w rozkwicie, za pasem upalne lato, robi się gorąco. Dajemy się ponieść emocjom i modowemu szaleństwu. Gwiazdy poczuły miętę! Nie chodzi tylko o romanse i miłostki, ale i o miętowy kolor - jeden z hitów sezonu. Jak nasze sławy wypadają w miętowych kreacjach i dodatkach? Zobaczcie!
 • Modowa zmiana warty w świecie gwiazd. Oto ranking!
  W show-biznesie trudno utrzymać pozycję najlepiej ubranej kobiety. Utratę tytułu królowej stylu boleśnie odczuła już niejedna gwiazda.
 • Które sławy cieszą się największym zainteresowaniem internautów? Serwis Plejada.pl wybrał dziesiątkę najpopularniejszych – na swoich łamach – gwiazd. Laureaci zostali nagrodzeni statuetkami, rozdanymi podczas dedykowanego im wieczoru w jednym z warszawskich klubów. Impreza była okazją do pokazania się dla samej czołówki polskich gwiazd i gwiazdeczek. Jak się zaprezentowały? Zobacz zdjęcia!
 • Celebrytki we wszystkich kolorach tęczy
  Krakowska premiera "Och Karol 2" przyciągnęła najpiękniejsze polskie aktorki. Na czerwonym dywanie można było podziwiać między innymi Annę Muchę, Martę Żmudę Trzebiatowską, Małgorzatę Foremniak; Katarzynę Glinkę i Małgorzatę Sochę. Każda z gwiazd zaprezentowała się w krótkiej kreacji w innym, wyrazistym kolorze. Która barwa okazała się najbardziej twarzowa? Która gwiazda wypadła najpiękniej? Zobacz!