• Kuba Wojewódzki, Anna Mucha
  Spośród wszystkich byłych partnerek Kuby Wojewódzkiego, Anna Mucha jest tą, o której dziennikarz wspomina najczęściej. Ostatnio w swoim programie pozwolił sobie na mało elegancki żart na jej temat.
 • Anna Mucha i Kuba Wojewódzki
  Anna Mucha i Kuba Wojewódzki rozstali się 13 lat temu. Teraz byli kochankowie utrzymują przyjacielskie relacje, a Kuba chętnie gości Anię w swojej otwartej niedawno restauracji.
 • Kuba Wojewódzki, Renata Kaczoruk
  U boku Kuby Wojewódzkiego widywano już wiele kobiet, głównie młodszych… Showman przez lata trzymał się zasady, że umawia się tylko z dziewczynami mającymi mniej niż 25 lat. Dziś wszystko wskazuje na to, że 52-letni Wojewódzki w końcu się ustatkował i to u boku kobiety, która przekroczyła magiczną granicę wieku... Zobacz z kim spotykał się Kuba Wojewódzki!
 • Kuba Wojewódzki i Anna Mucha
  Anna Mucha i Kuba Wojewódzki przed laty byli parą. Po rozstaniu para zachowała przyjacielskie relacje i obecnie występuje wspólnie w reklamie sieci komórkowej. To jednak nie podoba się obecnemu partnerowi aktorki, który jest zazdrosny o swojego poprzednika.
 • Polskie gwaizdy mówią o polityce
  W Stanach Zjednoczonych angażowanie się celebrytów w politykę jest zjawiskiem powszechnym. W Polsce gwiazdy raczej unikają wypowiadają się w tych kwestiach. Są jednak przedstawiciele show biznesu, którym zdarzyło się skomentować poczynania polityków.
 • Kuba ze swoim przyjacielem Michałem Figurskim
  Ostatnio showman spotkał swoją byłą dziewczynę w restauracji. Była w towarzystwie swojego obecnego partnera, Marcela Sory, który jednocześnie jest ojcem jej dziecka. Jak zachował się Kuba Wojewódzki?
 • Rusin, Doda czy Mucha? Oto polskie gwiazdy okładek
  Blondynka, długie, rozpuszczone włosy. Oto najczęściej pokazywana bohaterka polskich okładek. Tak gwoli statystyki. Jednak najchętniej pokazywana gwiazda blondynką bynajmniej nie jest. Kinga Rusin to sława, która najczęściej gości na okładkach. W pierwszym kwartale 2011 roku mogliśmy ją oglądać na nich 11 razy. Tak wynika z raportu Press-Service Monitoring Mediów, który uwzględnił 48 tytułów prasy kolorowej i kobiecej. Jurorka „You Can Dance” pokonała w nim takie seksbomby jak Anna Mucha, Doda i Edyta Górniak. Każda z nich ma na koncie 10 okładek ze swoją podobizną. Mniejszym wzięciem cieszą się panowie. W rankingu zwyciężyli Artur Żmijewski, Kuba Wojewódzki, Nergal i Robert Janowski – każdy z nich pojawił się na dwóch okładkach. Zobacz polskie gwiazdy okładek!