• Anna Guzik i Katarzyna Zielińska i Małgorzata Socha
  Dla niektórych zmiana wyglądu przełożyła się bezpośrednio na naprawdę duże pieniądze. Dla innych była czynnikiem, który wpłynął na zwiększenie popularności, a ta w ostatecznym rozrachunku też oznacza większe dochody. Nie ma co: warto się odchudzać!
 • Katarzyna Cichopek; Maja Sablewska i Anna Mucha
  Okolice warszawskiego Placu Trzech Krzyży to miejsce idealne do "uprawiania lansu". Jeśli więc okoliczne salony znanych marek odzieżowych organizują imprezy, gwiazdy nie odmawiają przybycia nie. Zobaczcie tłum znanych kobiet, które gościły wczoraj na prezentacji najnowszej kolekcji Ralph Lauren.
 • Anita Werner (33 lata), Magdalena Mielcarz (33 lata), Paweł Małaszyński (35 lat)
  Czas biegnie a nasze trzydziestoletnie gwiazdy błyszczą coraz bardziej. Sprawdź czy każdy wygląda na swoje lata
 • Modowa zmiana warty w świecie gwiazd. Oto ranking!
  W show-biznesie trudno utrzymać pozycję najlepiej ubranej kobiety. Utratę tytułu królowej stylu boleśnie odczuła już niejedna gwiazda.
 • Które sławy cieszą się największym zainteresowaniem internautów? Serwis Plejada.pl wybrał dziesiątkę najpopularniejszych – na swoich łamach – gwiazd. Laureaci zostali nagrodzeni statuetkami, rozdanymi podczas dedykowanego im wieczoru w jednym z warszawskich klubów. Impreza była okazją do pokazania się dla samej czołówki polskich gwiazd i gwiazdeczek. Jak się zaprezentowały? Zobacz zdjęcia!
 • Anna Mucha przesyła całusa!
  W tym roku walentynki w TVP 1 będą bardzo rozśpiewane! Z okazji święta zakochanych i polskiej części Konkursu Piosenki Eurowizji telewizja przygotowała bowiem wspaniały show.
 • Celebrytki we wszystkich kolorach tęczy
  Krakowska premiera "Och Karol 2" przyciągnęła najpiękniejsze polskie aktorki. Na czerwonym dywanie można było podziwiać między innymi Annę Muchę, Martę Żmudę Trzebiatowską, Małgorzatę Foremniak; Katarzynę Glinkę i Małgorzatę Sochę. Każda z gwiazd zaprezentowała się w krótkiej kreacji w innym, wyrazistym kolorze. Która barwa okazała się najbardziej twarzowa? Która gwiazda wypadła najpiękniej? Zobacz!