• Anna Mucha
  Stłuczone lustro, brak światła w domu, czy niedyspozycja stylisty? W tym między innymi internauci upatrują przyczyny dziwacznej - ich zdaniem - stylizacji Anny Muchy z sobotniego występu w "śniadaniówce".
 • Widok profilu showroomu Pomada na portalu Facebook
  Od kilku dni Internet aż huczy od plotek na temat rzekomej ceny, którą aktorka zapłaciła za ekstrawagancki dodatek. Astronomiczna kwota 35 tysięcy złotych jest jednak mocno przesadzona, podobnie jak wspominane przez niektóre portale 7 tysięcy złotych.
 • Anna Mucha w sesji zdjęciowej kończącej jej udział w kampanii promocyjnej Reebok EasyTone
  Anna Mucha zakończyła wyzwanie Reebok EasyTone, które podjęła 12 tygodni temu. Przez ten okres ambasadorka marki nosiła buty EasyTone podczas zwykłych aktywności, takich jak praca, spacery, zakupy czy spotkania z przyjaciółmi. W efekcie pokonywała średnio 4 400 kroków każdego dnia. Czy regularne noszenie butów EasyTone poprawiło jej formę i wygląd ciała? Zobaczcie!
 • Gwiazdy na pokazie kolekcji Paprocki & Brzozowski jesień/zima 2012/2013
  Wczoraj wieczorem warszawskie Soho Factory przeżyło prawdziwy najazd gwiazd. A wszystko to za sprawą odbywającego się tam pokazu najnowszej kolekcji słynnego duetu Paprocki & Brzozowski. Zobaczcie, jak prezentowały się stylowe panie.
 • Anna Mucha nową ambasadorką Reebok EasyTone - kulisy sesji
  Anna Mucha została nową ambasadorką Reebok EasyTone w Polsce. Podczas najnowszej sesji zdjęciowej aktorka udowadnia, że nawet podczas wykonywania codziennych aktywności można zadbać o zgrabną sylwetkę. Oto wyjątkowe zdjęcia zza kulis planu zdjęciowego.
 • Gwiazdy na pokazie Macieja Zienia
  Po raz kolejny przekonujemy się, że pokazy mody definitywnie przestały być imprezami, w których bierze się udział przede wszystkim po to, aby poznać nowe propozycje projektanta. Owszem, przyjrzenie się modelkom na wybiegu to ważny element tego show, ale dużo ważniejsze wydaje się wszystko to, co towarzyszy wydarzeniu: możliwość pokazania się na czerwonym dywanie, zaprezentowanie nienagannej sylwetki i oryginalnej kreacji, uśmiechanie się szeroko przed obiektywami fotoreporterów. Nasze gwiazdy są w tym perfekcjonistami! Na ostatnim pokazie Macieja Zienia pojawiały się tłumy znanych twarzy i każdy chciał pokazać, że świetnie wygląda. Czy wszystkim się to udało? Większości tak, ale pojedynczych wpadek nie zabrakło. Zresztą zobaczcie i oceńcie sami.
 • Anna Mucha rezygnuje z seksownego stylu?
  Na premierze filmu "Sala samobójców" aktorka nie odsłoniła ani odrobiny ciała...