• M jak miłość
  Po wakacyjnej przerwie, widzowie serialu "M jak miłość", ponownie zobaczą na ekranach Magdę Marszałek, która po raz kolejny namiesza w życiu Pawła Zduńskiego.
 • M jak miłość
  Anna Mucha to jedna z bardziej przedsiębiorczych polskich celebrytek. Aktorka niedawno urodziła drugie dziecko i nie spieszy jej się do powrotu na plan serialu. Nic dziwnego, bowiem kontrakty reklamowe zapewniają jej finansowe bezpieczeństwo, a jednocześnie wymagają mniej czasu, niż telenowela.
 • "M jak miłość"
  Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanów Anny Muchy i serialu "M jak miłość". Już w dzisiejszym odcinku najpopularniejszej polskiej telenoweli, ponownie pojawi się postać Madzi Marszałek. Jak zapowiadają producenci, bohaterka Muchy mocno namiesza, zwłaszcza w życiu jednego z głównych bohaterów.
 • Fani serialu "M jak miłość" z pewnością ucieszą się na wieść, że Anna Mucha zakończyła urlop macierzyński i powróciła na plan telenoweli. Nowe odcinki z udziałem aktorki pojawią się na antenie po wakacjach.
 • Anna Mucha
  Widzowie serialu "M jak miłość", którzy stęsknili się za postacią Madzi, graną przez Annę Muchę już mogą cieszyć się z jej powrotu. Aktorka ponownie rozpoczęła prace na planie telenoweli, a scenarzyści rozbudowali wątek jej postaci. W najbliższym czasie możemy więc spodziewać się częstego widoku Ani na małym ekranie.
 • Anna Mucha
  Fani Anny Muchy z pewnością stęsknili się za jej postacią z serialu "M jak miłość". Na szczęście aktorka jest już gotowa do pracy i niebawem wraca na plan zdjęciowy. Widzowie telenoweli mogą zatem spodziewać się rychłego powrotu Madzi Marszałek.
 • Anna Mucha
  Anna Mucha, po kilkumiesięcznej przerwie macierzyńskiej szykuje się do powrotu na plan telenoweli "M jak miłość". Dobrą nowinę aktorka obwieściła swoim fanom w internecie.