• Anna Mucha
  Czym różni się artysta od rzemieślnika? Zdaniem Anny Muchy, ci pierwsi strzelają fochy i są nieprzewidywalni, ci drudzy zaś koncentrują się na pracy. Aktorka sama siebie zalicza raczej do grupy rzemieślników.
 • Anna Mucha
  Anna Mucha, choć cieszy się ogromną popularnością jako celebrytka, nie otrzymuje zbyt wielu propozycji pojawienia się na dużym ekranie. Dlatego jak sama wyznała, kiedy trafia jej się taka szansa, jest w stanie zrobić naprawdę wiele.
 • Anna Mucha aktualnie spodziewa się drugiego dziecka. Mimo ciąży aktorka nie zamierza jednak rezygnować z aktywności zawodowej i już niebawem powraca na plan "M jak miłość".
 • Anna Mucha była ponoć do niedawna jedną z ulubienic głównego producenta "M jak miłość", Tadeusza Lampki. Od pewnego czasu jednak, aktorka poczuła się zbyt pewnie. Czy to zagrozi jej pozycji w obsadzie telenoweli?
 • Anna Mucha
  Widzowie serialu "M jak miłość", którzy stęsknili się za postacią Madzi, graną przez Annę Muchę już mogą cieszyć się z jej powrotu. Aktorka ponownie rozpoczęła prace na planie telenoweli, a scenarzyści rozbudowali wątek jej postaci. W najbliższym czasie możemy więc spodziewać się częstego widoku Ani na małym ekranie.
 • Ranking najgorszych aktorów polskich seriali.
  Aktorstwa można nauczyć się w szkole teatralnej, albo w praktyce, na filmowym lub serialowym planie. Są jednak osoby, którym ani studia, ani lata praktyk nie są w stanie pomóc w nabyciu aktorskiego kunsztu. Oto nasz subiektywny ranking najgorszych aktorów polskich seriali. Kogo jeszcze byście to dodali?
 • Anna Mucha
  Fani Anny Muchy z pewnością stęsknili się za jej postacią z serialu "M jak miłość". Na szczęście aktorka jest już gotowa do pracy i niebawem wraca na plan zdjęciowy. Widzowie telenoweli mogą zatem spodziewać się rychłego powrotu Madzi Marszałek.