• Ewa Chodakowska
  Ewa Chodakowska chce więcej czasu spędzać w Grecji. W związku z tym razem z mężem kupili tam apartament z cudownym widokiem. Trenerka dopiero się urządza, ale ma już swoje ulubione miejsce w mieszkaniu. Na jaki wystrój się zdecydowała? - To jest zarys tego, co finalnie będziemy oglądać - powiedziała, pokazując nowe gniazdko.
 • Apartament wakacyjny
  Apartamenty wakacyjne to coraz popularniejszy w Polsce sposób inwestowania na rynku nieruchomości. Jest to rodzimy odpowiednik amerykańskiego "second home" czy brytyjskiego "holiday home". W krajowych warunkach służy zarówno zaspokajaniu potrzeb wypoczynkowych właściciela jak i celom inwestycyjnym pod wynajem krótkoterminowy.
 • Warszawa
  Co decyduje o tym, że nieruchomość można uznać za luksusową? Atrakcyjna lokalizacja, wysoki standard wykończenia, ciekawy design, ale też udogodnienia dla mieszkańców, jak choćby usługi concierge. Z analizy firmy doradczej Deloitte, przygotowanej we współpracy z Amstar Europe, wynika, że sprzedaż nieruchomości luksusowych, której sprzyja dobra koniunktura gospodarcza, znajduje się na stabilnym poziomie.
 • Luksusowe mieszkanie
  Rynek nieruchomości premium wciąż się rozwija. Z roku na rok przybywa Polaków poszukujących prestiżowych apartamentów, wyróżniających się nie tylko bardzo dobrą lokalizacją, ale też imponującym standardem. Deweloperzy i architekci stoją przed wyzwaniem realizacji coraz szerszej i ciekawszej oferty. Jednym z jej najważniejszych elementów są wyjątkowe wnętrza.
 • mieszkanie
  Chcesz przeznaczyć swoje mieszkanie na wynajem krótkoterminowy, ale nie wiesz, jak to zrobić, by apartament cieszył się zainteresowaniem? Oto kilka wskazówek - jak urządzić mieszkanie, ustalić cenę noclegu oraz promować nieruchomość, by była wynajęta niezależnie od pory roku.
 • Apartament w Berlinie
  Urokliwy apartament przy Mauerpark w sercu Berlina zgrabnie wpisuje się w charakter dzielnicy, w której się znajduje. W jego wystroju odbicie znalazła też osobowość właścicielki - osoby obdarzonej dużym poczuciem humoru oraz dystansem do siebie i świata.
 • Luksusowe nieruchomości
  Średnia cena ofertowa apartamentu klasy premium wynosi obecnie 2,8 mln zł - wynika z danych serwisu domiporta.pl. Za jeszcze wyższe kwoty oferowane są rezydencje. Brakuje jednak jednolitej definicji sektora premium. Nie każde duże mieszkanie to apartament, a nie każdy apartament to nieruchomość typu premium - zauważają eksperci serwisu domiporta.pl.
 • Kominek
  Od 220 mkw. do 600 mkw. - taką powierzchnię mają największe mieszkania czekające na kupca w głównych polskich miastach. Ich metraż dorównuje, a w niektórych przypadkach nawet sporo przewyższa powierzchnię domów jednorodzinnych.
 • Osiedle mieszkaniowe
  Prawie 30 procent klientów jest zainteresowana mieszkaniami zlokalizowanymi na najwyższych piętrach. Na wzrastający popyt wpływ ma kilka czynników, z których najważniejsze to widok, komfort i podwyższony standard lokali.
 • Wawel, Kraków
  9 mln złotych za 250-metrowy apartament, 6 mln zł za 170 mkw.. To najnowsze cenowe rekordy z krakowskiego rynku nieruchomości. Za metr luksusu pod Wawelem płaci się już 36 tysięcy złotych. Ceny ekskluzywnych apartamentów i domów sięgają niebotycznych poziomów, a perspektywy są bardzo obiecujące.