• Marcelo Melo i Łukasz Kubot
  Debliści Łukasz Kubot i Brazylijczyk Marcelo Melo o godz. 16.30 czasu warszawskiego wystąpią w finale turnieju ATP Finals w Londynie. Tenisista z Lubina stoi przed szansą zostania pierwszym w historii polskim triumfatorem męskiego mastersa.
 • Łukasz Kubot i Marcelo Melo
  Najwyżej rozstawieni Łukasz Kubot i Marcelo Melo pokonali amerykańskich bliźniaków Boba i Mike'a Bryanów (5.) 6:4, 6:3 w swoim drugim meczu w tenisowym turnieju ATP Finals w Londynie. Polsko-brazylijski debel jest już pewny miejsca w półfinale.
 • Łukasz Kubot
  Najwyżej rozstawieni debliści Łukasz Kubot i Brazylijczyk Marcelo Melo wygrali z Chorwatem Ivanem Dodigiem i Hiszpanem Marcelem Granollersem 7:6 (7-2), 6:4 w swoim pierwszym meczu tenisowego turnieju ATP Finals w Londynie.
 • Łukasz Kubot
  Łukasz Kubot awansował na drugie miejsce w światowym rankingu deblistów. Polski tenisista ma tyle samo punktów co prowadzący Marcelo Melo - jego główny partner w tym sezonie. Brazylijczyk w tym roku wystąpił jednak w jednym turnieju mniej.
 • Łukasz Kubot i Marcelo Melo
  Rozstawieni z numerem drugim Łukasz Kubot i Brazylijczyk Marcelo Melo pokonali Chorwata Ivana Dodiga i Hiszpana Marcela Granollersa (nr 7) 7:6 (7-3), 3:6, 10:6 w finale gry podwójnej halowego turnieju ATP Tour Masters 1000 w Paryżu (pula nagród 4,27 mln euro).
 • Łukasz Kubot
  Rozstawieni z numerem drugim Łukasz Kubot i Brazylijczyk Marcelo Melo dzięki walkowerowi awansowali do ćwierćfinału gry podwójnej halowego turnieju ATP Tour Masters 1000 na kortach twardych w Paryżu (pula nagród 4,27 mln euro).
 • Łukasz Kubot
  Rozstawieni z "dwójką" Łukasz Kubot i brazylijski tenisista Marcelo Melo przegrali 4:6, 2:6 z Finem Henrim Kontinenem i Australijczykiem Johnem Peersem (1.) w finale gry podwójnej turnieju ATP Masters 1000 w Szanghaju (pula nagród 5,9 mln dolarów).
 • Łukasz Kubot
  Rozstawieni z "dwójką" Łukasz Kubot i brazylijski tenisista Marcelo Melo awansowali do finału turnieju ATP Masters 1000 w Szanghaju (pula nagród 5,9 mln dolarów). W sobotę pokonali Holendra Jean-Juliena Rojera i Rumuna Horię Tecau 4:6, 6:3, 10-7.
 • Łukasz Kubot
  Rozstawieni z numerem drugim Łukasz Kubot i Brazylijczyk Marcelo Melo przegrali z Kolumbijczykami Juanem Sebastianem Cabalem i Robertem Farahem 6:3, 6:7 (9-11), 10-12 w pierwszej rundzie tenisowego turnieju ATP w Pekinie (pula nagród 3,03 mln dolarów).
 • Łukasz Kubot
  Rozstawieni z numerem drugim Łukasz Kubot i Brazylijczyk Marcelo Melo odpadli w drugiej rundzie debla tenisowego turnieju wielkoszlemowego US Open. Przegrali z Francuzami Julienem Benneteau i Edouardem Rogerem-Vasselinem 3:6, 6:7 (2-7).