• Linie energetyczne
  370 milionów mieszkańców Indii jest pozbawionych energii elektrycznej. Awaria, która objęła stolicę i sześć stanów jest jedną z największych w ostatnich dziesięciu latach.
 • Dworzec Centralny sparaliżowała awaria zasilania
  Prawdopodobną przyczyną środowej awarii zasilania na warszawskim Dworcu Centralnym mogły być zaniki napięcia zewnętrznego - poinformował w środę po południu PAP rzecznik Grupy PKP Łukasz Kurpiewski.
 • Kłopoty japońskich elektrowni zaczęły się tuż po katastrofalnym trzęsieniu ziemi
  Japońskie władze z powodzeniem zakończyły chłodzenie dwóch reaktorów w elektrowni atomowej Fukushima II, na północnym wschodzie kraju, w pobliżu elektrowni Fukushima I, gdzie również doszło do awarii systemów chłodzenia - podała agencja JiJi.
 • Część mieszkańców Gdyni została pozbawiona ciepłej wody i ogrzewania
  Po awarii w elektrociepłowni część mieszkańców Gdyni pozbawiona została we wtorek ciepłej wody i ogrzewania. Usterka jest już usuwana. Do wczesnego wieczora ciepło powinno dotrzeć do wszystkich domów.
 • Tysiące ludzi bez prądu. Przez wiatr
  Bez energii elektrycznej w Nowy Rok w Pomorskiem jest ok. czterech tysięcy gospodarstw. Przyczyną awarii był silny wiatr, który powalał drzewa, a także gałęzie obciążone ciężkim śniegiem i lodem.
 • Wielka awaria. Tysiące ludzi bez prądu
  Porwane kable, zniszczone słupy i dziesiątki ekip walczące z czasem, by jak najszybciej przywrócić prąd ponad 20 tysiącom mieszkańcom Pomorza, którzy muszą spędzić Boże Narodzenie bez energii. Prądu nie ma też w kilku dzielnicach Gdańska.