• Metro w Warszawie
  Utrudnienia w metrze w Warszawie. Na stacji Służew stoi skład, któremu zablokowały się hamulce. Nie wiadomo jak długo potrwa usuwanie awarii - przyznaje rzecznik warszawskiego metra Krzysztof Malawko.
 • Metro w Warszawie
  Jedno uderzenie pioruna sparaliżowało część metra w Warszawie. Na południowej część linii są poważne utrudnienia.
 • Zamknięta stacja Politechnika
  "Gdyby doszło do zagrożenia pożarowego czy wybuchowego maszynista musi za wszelką cenę dojechać do najbliższej stacji. Stamtąd rozpoczyna się ewakuację pasażerów. To najbardziej optymalne rozwiązanie" - mówił w rozmowie z TVP Info Adam Pietrzak, specjalista ratownictwa medycznego, który brał udział w ćwiczeniach, dotyczących wypadków w tunelach metra.
 • Wczoraj wyjechały po raz pierwszy na tory, a dziś już awaria. O koło godziny 7 na stacji Kabaty stanął najnowszy Siemens Inspiro. Co ciekawe, pociąg został w przyspieszonym tempie dopuszczony do jazdy na torach.
 • Mapa korków w okolicy Marszałkowskiej 136
  W piątek rano w związku z podmyciem jezdni ulic Świętokrzyskiej i Szkolnej, spowodowanym wyciekiem z rury wodociągowej, ewakuowano mieszkańców okolicznych budynków; zamknięty dla ruchu został odcinek ul. Marszałkowskiej, kierowcy korzystają z objazdów.
 • Awaria na budowie II linii metra
  Nie ma decyzji w sprawie drążenia tunelu II linii metra pod Wisłą od strony Pragi - oświadczyło Metro Warszawskie. O przyjęciu takiego rozwiązania w związku z awarią na stacji Powiśle informował z kolei w środę wykonawca inwestycji AGP Metro.