• Para w łóżku
  Od lat utrzymuje się stereotyp, że to kobiety potrzebują w nocy czułości, pieszczot i przytulania, podczas gdy mężczyźni podchodzą do tego niechętnie. Najnowsze badania obaliły kolejny damsko-męski mit.
 • Ponad połowa kobiet udaje orgazm
  Wśród kobiet istnieje mylne przeświadczenie o tym, iż muszą udawać orgazm, aby zdobyć miłość i uznanie u partnera. Jeżeli ona okłamuje cię podczas seksu, wbrew pozorom może się to odbić na łączącej was relacji.
 • Ponad połowa kobiet udaje orgazm
  Wśród kobiet istnieje mylne przeświadczenie o tym, iż muszą udawać orgazm, aby zdobyć miłość i uznanie u partnera. Jeżeli ona okłamuje cię podczas seksu, wbrew pozorom może się to odbić na łączącej was relacji.
 • Więcej seksu = lepsza nauka
  Seks dobry na wszystko! Pomaga kobietom w trakcie ciąży, zmniejsza ból głowy, redukuje ryzyko zachorowań na raka... Portale medyczne regularnie bombardują czytelników ciekawostkami z zakresu zdrowia seksualnego. Okazuje się, że porządne igraszki mają także pozytywny wpływ na sprawność mózgu.
 • Jak kochają Polacy?
  Związki, zdrady, romanse... Portal randkowy sympatia.pl sprawdził jak naprawdę kochają Polacy. Zebrano 30 tysięcy wypowiedzi internautów o ich życiu uczuciowym. Tak powstała "Mapa uczuć" Polaków.
 • Kobieta w ciąży
  Partnerzy, którym urodziło się dziecko, często doświadczają zmian w swojej seksualności. Nie zawsze dotyczą one jedynie czynników biologicznych czy medycznych związanych z faktem narodzin, ale także psychologicznych i społecznych.
 • Facebookowa wylewność
  W mediach społecznościowych zdradzamy coraz więcej szczegółów z życia prywatnego. Kto lubi sex, drugs and rock & roll, kto jest wolny i roztańczony, a kto w związku, ale na odległość – dziś, wszystkie te informacje możemy bez trudu znaleźć na Facebooku. Otwarcie rozmawiamy nie tylko o relacjach rodzinnych czy związkach, ale tematem tabu przestały być już dla nas także preferencje i pragnienia seksualne.
 • Modelki w pończochach
  Jeden z internetowych sklepów erotycznych sprawdził o czym fantazjują mężczyźni w wieku od 25 do 54 lat. Aż 79% ankietowanych stwierdziło, że każdy powinien mieć jakiś fetysz i nie ma w tym nic złego. W czołówce najpopularniejszych męskich fetyszy znalazły się... pończochy. Zobacz galerię!
 • Problemy z erekcją?
  Męska pewność siebie i świadomość swoich możliwości seksualnych różni się w poszczególnych regionach Europy. Do takich wniosków doszli naukowcy badający „jakość” erekcji w 12 krajach Starego Kontynentu.
 • Kobiece stopy w skarpetkach
  Holenderscy naukowcy odkryli zależność między temperaturą stóp a zdolnością kobiety do osiągnięcia orgazmu. Nie ma co: teraz idąc z mężczyzną do łóżka, trzeba koniecznie zaopatrzyć się w grube skarpety...