• Bartosz Węglarczyk, Magdalena Ogórek
  Miały być zaręczyny i ślub, tymczasem tabloidy donoszą o rozstaniu. Czy Magdalena Ogórek faktyczni rzuciła Bartosza Węglarczyka i wróciła do swojego męża, Piotra Mochnaczewskiego?
 • Bartosz Węglarczyk, Magdalena Ogórek
  Związek Bartosza Węglarczyka i Magdaleny Ogórek od początku budził wiele emocji. Para starała się zachować go w tajemnicy, media szybko jednak wytropiły prawdę, czego potwierdzeniem były wykonane przez paparazzi zdjęcia. Teraz pojawiły się sugestie, że dziennikarz oświadczył się byłej kandydatce na prezydenta Polski.
 • Kinga Rusin, Bartosz Węglarczyk
  Bartosz Węglarczyk i Kinga Rusin od kilku lat tworzą zgrany duet prezenterów "Dzień Dobry TVN". Okazuje się jednak, że również w życiu prywatnym, dziennikarze służą sobie wzajemną radą.
 • Bartosz Węglarczyk, Magdalena Ogórek
  O rzekomym romansie Magdaleny Ogórek i Bartosza Węglarczyka, media rozpisywały się od dawna. I choć zarówno była kandydatka na prezydenta, jak i dziennikarz nie komentują tych doniesień, osoby z ich otoczenia zdradzają, że para mieszka razem.
 • Bartosz Węglarczyk, Magdalena Ogórek
  Podczas wczorajszej, urodzinowej gali "Dzień Dobry TVN", w warszawskim Wilanowie zjawiła się plejada gwiazd. Największą sensację wzbudziło jednak pojawienie się na czerwonym dywanie Magdaleny Ogórek w towarzystwie Bartosza Węglarczyka.
 • Magdalena Ogórek, kandydatka SLD w wyborach na urząd prezydenta Polski
  Magdalena Ogórek dopiero co została kandydatką SLD ma urząd prezydenta Polski, a już wybuchła pierwsza medialna afera z jej udziałem. Redaktor naczelny „Wprost” Sylwester Latkowski przeprasza za zawarte w artykule opisującym Magdalenę Ogórek sugestie, jakoby mogła się ona „odwdzięczyć seksem”.