• Base jumping
  Elitarny, w pełni profesjonalny sport, w którym nie ma miejsca nawet na najmniejszy błąd. A jeśli już taki wystąpi nie ma czasu na zastanawianie się co dalej. Właściwie to tego czasu nie ma wcale.
 • Roberta Mancino
  Skacze ze spadochronem, nurkuje z rekinami, uprawia base jumping i nie zaniedbuje bungee... Wszystko to w seksownych, wysokich szpilkach! Oto Roberta Mancino, najgorętsza modelka wśród miłośniczek sportów ekstremalnych!
 • BASE jumping
  O tym jak realne jest ryzyko utraty życia w przypadku sportów ekstremalnych, przekonał się BASE jumper, Theyer Healy. Skok z klifu skończył się dla niego złamaniem kręgu w odcinku piersiowym, szwami na łuku brwiowym i policzku, zwichniętym nadgarstkiem i licznymi siniakami... Zobacz nagranie!
 • BASE Jumping
  Matthew Gough, 25-letni amator sportów ekstremalnych, miał wiele szczęścia podczas skoku z 300-metrowego klifu. Za sprawą splątanego spadochronu śmiałkowi przybyło kilka nowych blizn... Zobacz wideo!
 • BASE jumping
  Stu śmiałków z całego świata wzięło udział w imprezie KL Tower International Jump. Pasjonaci BASE jumpingu, jednego z najniebezpieczniejszych sportów, zaliczyli skok z 380-metrowej wieży znajdującej się w Kuala Lumpur w Malezji. Zobacz zdjęcia!
 • Wszystko dla adrenaliny!
  Adrenalina zaślepia, działa jak narkotyk i pcha do podejmowania trudnych zadań. Poza tym odrywa miednicę od kręgosłupa, przerywa rdzeń kręgowy, oferuje szeroki zakres kalectw z gatunku tych "do końca życia"... To jednak nic. W sportach ekstremalnych nadal się dzieje!
 • Sport to samo zdrowie?
  Niektórzy szukają mocnych wrażeń na dnie butelki szampana, inni na dnie podwodnej jaskini, jeszcze inni skacząc z kilkusetmetrowych drapaczy chmur. Od czasów Ikara ludzie nieustannie sprawdzają na ile blisko do śmierci mogą się zbliżyć. Trudno jest dokładnie wskazać sport najbardziej niebezpieczny, a to głównie ze względu na brak danych lub problemy w dotarciu do wiarygodnych statystyk.  Mimo to Forbes podejmuje się wyliczenia najbardziej niebezpiecznych sportów świata.
 • BASE jumping
  Pogłoski o tym, że base jumping nie jest sportem dla normalnych zaczynają się potwierdzać. To co zobaczycie na filmie na pewno nie ma nic wspólnego z rozsądkiem, troską o własne życie czy normami obowiązującego prawa. Trójka młodych mężczyzn wjeżdża na szczyt hotelu przy pomocy zewnętrznej windy, po czym bez chwili zastanowienia wykonują skok... Musicie to zobaczyć!
 • Istotną różnicę miedzy spadochroniarstwem a skakaniem BASE stanowi przyspieszenie i całkowity brak oporu wiatru na początku skoku
  Górskie szczyty, dachy wieżowców, wierzchołki masztów i mosty. Co łączy te miejsca? Jeden z najbardziej ekstremalnych sportów świata – base jumping!