• Patricia Kazadi na Orange Warsaw Festival 2013
  W sobotni i niedzielny wieczór w strefie VIP Stadionu Narodowego zgromadziły się polskie gwiazdy, by w luksusowych warunkach posłuchać artystów występujących na Orange Warsaw Festival, w tym tej najważniejszej – megagwiazdy światowego formatu, Beyoncé. Było tłoczno...
 • Cypress Hill na Orange Warsaw Festival
  Szósta edycja Orange Warsaw Festival przechodzi już do historii. Na Stadionie Narodowym to były dwa dni święta muzyki i dobrej zabawy, a królową tej imprezy była oczywiście Queen B. Impreza ma się rozrastać i organizatorzy już teraz zapraszają do głosowania na artystów następnej edycji. Beyoncé zajęła pierwsze miejsce w ubiegłorocznym głosowaniu, więc może za rok spełni się kolejne życzenie festiwalowiczów. Oto Orange Warsaw Festival 2013 w kadrach fotoreporterów.
 • Beyoncé gwiazdą Orange Warsaw Festival 2013
  "Jak się macie? Cieszę się, że mogę dziś dla was wystąpić, dziękuję, że zechcieliście mnie ugościć" - zwracała się w sobotę do ponad 50 tys. fanów zgromadzonych na Stadionie Narodowym Beyoncé. Podczas dwugodzinnego show gwiazda zaśpiewała swoje największe przeboje.
 • Beyoncé – największa gwiazda Orange Warsaw Festival 2013
  Pierwszy dzień Orange Warsaw Festival 2013 należał do niej – Queen B, jak nazywają fani Beyoncé. I do niej należał szczelnie wypełniony widzami Stadion Narodowy. Pani Carter odwdzięczyła się oszałamiającym show z perfekcyjnie przygotowanymi wizualizacjami, tancerzami, hitami, 11-osobowym zespołem złożonym z samych kobiet. Ale i tak w tym wszystkim najważniejsza była ona – dziewczyna o niesamowitym głosie i takiej samej, żelaznej kondycji. Oto fotorelacja z pierwszego dnia warszawskiego festiwalu.
 • Beyoncé jest przy nadziei?
  Po sieci ponownie krążą plotki o ciąży Beyoncé. E! Online powołuje się na sprawdzone źródła.
 • Beyoncé gwiazdą Orange Warsaw Festival
  Beyoncé – laureatka najważniejszych muzycznych nagród na świecie, jedna z największych gwiazd współczesnej muzyki wystąpi 25 maja na Stadionie Narodowym w Warszawie. Artystka będzie najjaśniejszą gwiazdą Orange Warsaw Festival. Bilety już się kończą.
 • Beyoncé i Blue Ivy w filmie "Życie to sen"
  Beyoncé zapewnia, że nie odbiła jej palma i że dzięki macierzyństwu nadal twardo stąpa po ziemi.
 • Cypress Hill zagra na Orange Warsaw Festival
  Grupa Cypress Hill dołączyła do artystów, którzy zagrają na tegorocznym Orange Warsaw Festival. Hiphopowa ekipa wystąpi drugiego dnia imprezy, która odbędzie się w dniach 25-26 maja w Warszawie, na Stadionie Narodowym.
 • Fatboy Slim gwiazdą Orange Warsaw Festival
  Fatboy Slim będzie gwiazdą Orange Warsaw Festival 2013. Impreza startuje 25 maja w Warszawie, na Stadionie Narodowym.
 • Beyoncé zaśpiewa na Orange Warsaw Festival
  Beyoncé będzie gwiazdą tegorocznej edycji Orange Warsaw Festival. Impreza po raz pierwszy odbędzie się na Stadionie Narodowym.