• Paulina Młynarska
    Paulina Młynarska nie wierzy w troskę rządu PiS o ubogich Polaków. Zdaniem dziennikarki politycy partii Jarosława Kaczyńskiego całkowitym zakazem aborcji oraz blokowaniem dostępu do edukacji i antykoncepcji zgotują biedniejszej części polskiego społeczeństwa prawdziwe piekło.
  • Andrzej Duda
    Na finiszu kampanii wyborczej Andrzej Duda odwiedził gospodarstwo sadownicze w Dylewie pod Goszczynem w gminie Mogielnica. Mówiąc o powinnościach prezydenta wobec rolników kandydat PiS zacytował patrona ruchu ludowego - Wincentego Witosa, że polski chłop w najtrudniejszych czasach zachował ziemię, religię i narodowość i stało się to podstawą do odtworzenia polskiego państwa. Dodał, że słowa te powtórzył potem Jan Paweł II, ponieważ głęboko pokazują one istotę roli polskiej wsi.
  • Odbieranie dzieci biednym to rodzinom to okrucieństwo. Czas z tym skończyć - przekonuje PiS
    Państwo jest okrutne: odbiera dzieci biednym rodzinom zamiast im pomóc. Czas skończyć z przemocą państwa wobec dzieci - przekonują politycy Prawa i Sprawiedliwości. PiS chce zlikwidować przepisy umożliwiające odbieranie rodzicom dzieci z powodu panującej w rodzinie biedy.