• Adriana Lima
  Większość modelek nie grzeszy pięknymi piersiami. Co innego ona! Adriana Lima to prawdziwa mistrzyni pięknego biustu. Nic dziwnego, że jest wielką gwiazdą bieliźnianych sesji. Zobacz aniołka Victoria’s Secret w nowej kolekcji i jej “atuty” podkreślone biustonoszami jak nigdy!
 • Nowa kolekcja bikini od Victoria’s Secret na lato 2012
  Geometryczne wzory w czerni i bieli, „hawajskie” desenie w radosnych barwach i bezpretensjonalne kroje – tak można określić nowa kolekcję mody plażowej od Victoria’s Secret. Bikini marki prezentują najgorętsze aniołki – Adriana Lima i Candice Swanepoel.
 • Seksowna Polka w gorącym negliżu: Monika Pietrasińska w bieliźnie Hamana
  Nazywana bywa polskim aniołkiem – na wzór czołowych modelek słynnej bieliźniarskiej marki Victoria’s Secret. Monika Pietrusińska wsławiła się wieloma sesjami w bieliźnie – a nawet bez niej… Czy seksowna Polka ma szansę na karierę na miarę Adriany Limy czy Mirandy Kerr? Modelka dała się sfotografować w barwnej i różnorodnej kolekcji bielizny marki Hamana. Oto zdjęcia!
 • Adriana Lima w nowej kolekcji bielizny Victoria’s Secret
  Drapieżna i seksowna. Taka jest Adriana Lima i nowa linia bielizny Victoria’s Secret, którą prezentuje modelka. Gorąca panterka, inne motywy zwierzęce i zmysłowa koronka tworzą mieszankę wybuchową. Zobacz aniołka w akcji!
 • Adriana Lima
  Aniołek Victioria’s Secret i jedna z najbardziej znanych WAGs  (partnerka Marko Jaricia) po raz kolejny w zmysłowej sesji fotograficznej! Tym razem dla brytyjskiego „Maxima”... topless!
 • Najgorętsze Aniołki Victoria’s Secret na wybiegu. Lima, Kerr, Ambrosio, Kroes. Zobacz!
  Zmysłowa Adriana Lima, nienaganna Doutzen Kroes, piękna Aleksandra Ambrosio, subtelna Miranda Kerr… Wymienione modelki to najjaśniej błyszczące gwiazdy w kalejdoskopie modelek Victoria’s Secret i weteranki „bieliźnianych” sesji. Półnagie modelki w fantazyjnej bieliźnie królowały na wybiegu podczas ostatniego, jak zwykle gorącego pokazu bielizny marki. Jak zaprezentowały się te najsłynniejsze z „Aniołków” Zobacz!
 • Adriana Lima podczas pokazu kolekcji Victoria's Secret
  Trwają ostatnie przymiarki do największego pokazu bielizny - parady Aniołów Victoria's Secret. Dla każdej modelki jest to ogromna nobilitacja, ale i wyzwanie.
 • Adriana Lima podczas pokazu kolekcji Victoria's Secret
  Trwają ostatnie przymiarki do największego pokazu bielizny - parady Aniołów Victoria's Secret. Dla każdej modelki jest to ogromna nobilitacja, ale i wyzwanie.
 • Najpiękniejsze aniołki Victoria’s Secret na konferencji „What is Sexy?”
  "What is sexy?” – taki tytuł nosiła ta konferencja. Obecne na niej słynne aniołki Victoria’s Secret promowały stanik Bombshell. Śliczne modelki marki: Adriana Lima, Miranda Kerr, Erin Heatherton, Aleksandra Ambrosio i Candace Swanapoel prezentowały wdzięki fotografom. Oto zdjęcia!
 • Aniołki Victoria's Secret w fantazyjnej bieliźnie - znów w akcji!
  Kropeczki, ciapki i kratki. Kieszonki, kokardki, wycięcia i falbanki. Klasyczna czerń i soczyste kolory. A do tego, oczywiście – zmysłowa koronka. Tak zróżnicowana i po brzegi wypełniona pomysłami jest nowa mini-kolekcja Victoria’s Secret. Trzeba przyznać, że projektanci tej legendarnej marki nie próżnują i non stop prezentują nam coś nowego. A my możemy podziwiać nie tylko najnowsze bieliźniarskie trendy, ale i piekielnie zmysłowe aniołki w akcji. W tej sesji wzięły udział pełne seksapilu Adriana Lima i Candice Swanepoel. Zobacz seksowne aniołki Victoria’s Secret w fantazyjnej bieliźnie!