• Adriana Lima
  Większość modelek nie grzeszy pięknymi piersiami. Co innego ona! Adriana Lima to prawdziwa mistrzyni pięknego biustu. Nic dziwnego, że jest wielką gwiazdą bieliźnianych sesji. Zobacz aniołka Victoria’s Secret w nowej kolekcji i jej “atuty” podkreślone biustonoszami jak nigdy!
 • Kolekcja bielizny marki Upsenzzo
  Kobiece piersi potrzebują odpowiedniej oprawy – wymagają tego względy zarówno estetyczne, jak i zdrowotne. Nawet najdroższy stanik, jeśli jest źle dopasowany, prędzej zaszkodzi niźli pomoże… Jak odpowiednio dobrać biustonosz do sylwetki? Oto porady. Przeczytaj i zostań swoją własna brafitterką!
 • Adriana Lima w nowej kolekcji bielizny Victoria’s Secret
  Drapieżna i seksowna. Taka jest Adriana Lima i nowa linia bielizny Victoria’s Secret, którą prezentuje modelka. Gorąca panterka, inne motywy zwierzęce i zmysłowa koronka tworzą mieszankę wybuchową. Zobacz aniołka w akcji!
 • Aleksandra Kwaśniewska
  Kończący się październik to tradycyjnie miesiąc dedykowany walce z rakiem piersi. Z tej okazji Aleksandra Kwaśniewska apeluje do kobiet, aby nie zaniedbywały badań kontrolnych również później i przez cały rok akceptowały swoje ciała.