• Kobieta w seksownej bieliźnie
  Pośladki – partia kobiecego ciała uwielbiana przez większość mężczyzn, nie zawsze jest powodem do dumy ich posiadaczki. By uczynić więc kształt pupy swoim największym atutem, warto wybrać odpowiedni krój fig. Wspólnie z brafitterką marki Dalia radzimy, co zrobić, żeby Twoje krągłości wyglądały superkusząco, a Ty czuła się zdecydowanie pewniej.
 • Marcelina Zawadzka, Rafał Maserak
  Podmuchy wiatru, prześwitujące sukienki, zbyt kuse spódniczki... Gwiazdy muszą każdego dnia zmagać się z "trudami" zawodu i złośliwością rzeczy martwych! Tym paniom nie udało się okiełznać modnych stylizacji... Zobacz galerię!
 • Bielizna Dalia
  Pretekst świątecznego upominku może być idealnym, by wybrać się na zakupy bieliźniarskie dla swojej kobiety (i bądź co bądź, dla ciebie). Przed wyjściem z domu upewnij się, że oprócz karty płatniczej, posiadasz niezbędne informacje, by dobrać zestaw nie tylko wyjątkowy ale także dobrze dopasowany. Wskazówki brafitterki Dalia powinny wyposażyć cię w niezbędna wiedzę kupującego idealną bieliznę.
 • Luksusowa bielizna
  Figle w godzinach pracy? Dlaczego nie! Producenci tej bielizny zapewniają, że nadaje się ona zarówno do pracy w biurze jak i relaksu w trakcie miłosnych uniesień z partnerem... "Uważamy, że możesz być ubrana w zmysłową bieliznę zarówno wychodząc rano do pracy, jak i w twoim wolnym czasie. Nie potrzebujesz osobnego kompletu bielizny do biura i osobnego do sypialni" - pisze marka Lovecode na swojej stronie internetowej.
 • Kasia Tusk
  Niektórzy politycy chyba bardzo dokładnie śledzą wpisy na blogu Kasi Tusk. Ostatnie zdjęcia bielizny, jakimi pochwaliła się córka premiera, wzbudziły szczególne zainteresowanie w politycznych kręgach. Pojawiły się kąśliwe komentarze.
 • kąpielówki
  Nie jedno badanie dowiodło, że kilkugodzinny pobyt na słońcu nie jest zbyt zdrowy. Wysokie temperatury szkodzą szczególnie mężczyznom. Przegrzewanie miejsc intymnych może być bowiem źródłem wielu problemów zdrowotnych, w tym niepłodności.
 • Selena Gomez
  Britney, Paris, Lindsay... i teraz ona! Do grona celebrytek zapominających o bieliźnie dołączyła partnerka Justina Biebera. Aparaty fotograficzne fanów Seleny Gomez wszystko zarejestrowały. Zobacz galerię!
 • Kobieta z majtkami w ręku
  Noszenie majtek na twarzy staje się coraz bardziej popularne w Japonii. Ta nowa moda nazywa się "kaopan" i fascynuje młode dziewczyny.
 • Marija Zarring
  Serbski premier Ivica Dačić w czasie wywiadu z długonogą "dziennikarką" zachował się jak prawdziwy profesjonalista, mimo tego, że jego rozmówczyni nie miała na sobie bielizny.
 • No Pants Subway Ride
  Mieszkanki Nowego Jorku zrzuciły ciepłe spodnie i zachowując kamienną twarz wsiadły do metra... Tradycja No Pants Subway Ride narodziła się w 2001 roku, kiedy to do metra wsiadło siedmiu mężczyzn pozbawionych dolnej partii odzieży. Od tamtej pory podróżnych w majtkach można spotkać w wielu miastach świata, także w Warszawie.