• Ewa Lubert
  Ta seksowna blondynka to partnerka Tomasza Luberta, producenta muzycznego i gitarzysty zespołu Volver. Ewa Wojtasik jest modelką, posiadaczką agencji modelek oraz właścicielką jednego z najgorętszych polskich profili na Facebooku. Tym razem gorąca celebrtyka stała się bohaterką kampanii reklamowej promującej bieliznę erotyczną.
 • Aniko Michnyaova
  W świecie modelingu coraz jaśniej błyszczy Słowaczka, Aniko Michnyaova. 26-letnia modelka specjalizuje się w sesjach fotograficznych dla marek bieliźnianych, a swoją klasę po raz kolejny udowodniła pozując dla "Bordelle". Czy zostanie nowym aniołkiem Victoria's Secret? Szanse są niewielkie, bo jak przyznaje, nie znosi plaż...
 • Bar Refaeli
  Najsłynniejsza Żydówka w świecie modelingu i jedna z najseksowniejszych kobiet świata wzięła udział w sesji zdjęciowej bielizny "Passionata". Oto efekty jej pracy... Zobacz galerię!
 • Magdalena Frąckowiak
  Odważne sesje nie są jej obce. Magdalena Frąckowiak pozowała już toples chociażby dla „Vogue'a” czy „Fashion Magazine". Karierę rozpoczęła w 2000 r. Obecnie współpracuje z Vicotria’s Secret, a w prestiżowym rankingu światowych modelek "Top 50 Models" zajmuje 23 miejsce.
 • Rosanna Davison
  Choć tytuł Miss World zdobyła w 2003 roku, to nadal można ją śmiało zakwalifikować do grona najpiękniejszych kobiet świata. Mowa o irlandzkiej modelce Rosanie Davison, która tym razem wzięła udział w sesji zdjęciowej ubrana jedynie w skąpą bieliznę.
 • Madalina Ghenea i Gerard Butler
  Gerard Butler związał się z modelką rumuńskiego pochodzenia. Wybranką szkockiego aktora została 24-letnia Madalina Ghenea, którą poznał na początku ubiegłego roku. Od tamtej pory widuje się ich razem na wszystkich imprezach. Zobacz najnowsze zdjęcia pięknej Rumunki!
 • Erin Heatherton
  Erin Heatherton jest jedną z najbardziej znanych modelek promujących bieliznę i stroje kąpielowe Victoria's Secret.  Do niedawna, rozpoznawana była także jako partnerka Leonardo DiCaprio. Niestety związek tych dwojga przeszedł już do historii. Zobacz galerię!
 • Jessica White
  Jessica White pojawiła się na charytatywnej imprezie z okazji Halloween przebrana za czarnoskrzydłego anioła. Stylizację modelki trudno nazwać halloweenową - ograniczała się ona jedynie do seksownej bielizny i anielskich skrzydeł. Zobacz galerię!
 • Daiane Sodre
  Daiane Sodre ma dopiero 19 lat, a już jest gwiazdą w świecie modelingu. Mimo niewielkiego doświadczenia, urodę młodej Brazylijki doceniła nawet znana marka Victoria’s Secret. Oceńcie sami czy słusznie nazywa się ją salwadorską pięknością.
 • Andrzej Jaworski
  W trakcie sejmowej debaty na temat Amber Gold, na profilu posła PiS Andrzeja Jaworskiego pojawił się link do popularnego w sieci filmu "Tak powinny wyglądać modelki". Bohaterką nagrania jest wenezuelska modelka Mariana Davalos... Piękniejsza niż niejedna sztabka złota.