• Barbara Kurdej-Szatan
  Barbara Kurdej-Szatan wzięła udział w sesji zdjęciowej promującej nową kolekcję marki Triumph. Aktorka, występująca w serialu „M jak miłość”, wystąpiła przed obiektywem aparatu w seksownej bieliźnie. Zobacz koniecznie!
 • Grażyna Wolszczak
  Grażyna Wolszczak jest doskonałym przykładem na to, że dojrzała kobieta może wyglądać pięknie i seksownie. 56-letnia aktorka została właśnie twarzą i ciałem nowej kampanii bieliźnianej marki.
 • Triumph - kolekcja wiosna/lato 2014
  Bielizna i stroje kąpielowe z najnowszej kolekcji marki idealnie sprawdzą się w wielu wiosennych i letnich scenariuszach. Zobaczcie zdjęcia z kampanii marki na ten sezon.
 • Najniezwyklejsza bielizna świata?
  Kobieca bielizna. Wydawałoby się, że o tym zbiorowisku koronek i fiszbin wiemy wszystko. A jednak pokazy w ramach Triumph Inspirations Award pokazują, że w dziedzinie damskich majtek i staników wymyślić jeszcze można bardzo dużo. Zobacz fantazyjne pomysły młodych projektantów na zdjęciach z japońskiej edycji wydarzenia!
 • Bielizna, która celebruje kobiecość
  „125 lat celebrowania kobiet” – tak brzmiało motto tegorocznego konkursu Triumph Inspiration Award 2011. Laureaci polskiej edycji konkursu przedstawiają swoje projekty i opowiadają, jak rozumieją celebrację kobiecości.
 • Zwyciężczyni będzie reprezentować Polskę w światowym finale konkursu
  Pierwszy krok do wielkiej kariery - mamy polskiego zwycięzcę konkursu dla młodych projektantów Triumph Inspiration Award 2011.
 • Triumph szalonej bielizny!
  Jaka musi być bielizna? Koronkowa? Wykonana z tkaniny? Niekoniecznie! Młodzi designerzy dają upust nieograniczonej wyobraźni i udowadniają, że na to, co najbliższe ciału kobiety, może się złożyć tak naprawdę wszystko. Zaskakują przedziwnymi formami, krojami, materiałami i deseniami. Strzeliste gorsety z bambusa czy body z balonów z niespodzianką… Wszystkie chwyty dozwolone! Już 20 kwietnia oryginalne prace młodych polskich twórców będziemy mogli obejrzeć w warszawskich Złotych Tarasach podczas polskiego finału światowego konkursu Triumph Inspiration Award. Projekt zwycięzcy zostanie wdrożony do produkcji i będzie sprzedawany na całym świecie. W oczekiwaniu na to wydarzenie obejrzyjmy galerię projektów wyróżnionych podczas ostatniego światowego finału konkursu. Oto prawdziwy Triumph szalonej bielizny!
 • Polski finał Triumph Inspiration Award 2011 już wkrótce!
  20 kwietnia w Centrum Handlowym Złote Tarasy w Warszawie odbędzie się finał polskiej edycji międzynarodowego konkursu dla młodych projektantów mody „Triumph Inspiration Award 2011”. Czego możemy się spodziewać po tym wydarzeniu?