• Monika Jagaciak
  Jeden z najpiękniejszych aniołków Victoria's Secret po raz kolejny pojawił się w kampanii reklamowej marki. Monika Jagaciak wystąpiła u boku takich gwiazd modelingu jak Candice Swanepoel, Andreea Diaconu, Sharam Diniz, Ophelie Guillermand i Elsa Hosk. Zobacz zdjęcia!
 • Aniołki Victoria's Secret
  Co roku aniołki Victoria's Secret biorą udział w sesjach zdjęciowych na karaibskich plażach, eksponując idealne ciała w skąpych strojach. Oto efekty ich pracy... Zobacz galerię najzgrabniejszych pup na naszej planecie!
 • Magdalena Frąckowiak
  Odważne sesje nie są jej obce. Magdalena Frąckowiak pozowała już toples chociażby dla „Vogue'a” czy „Fashion Magazine". Karierę rozpoczęła w 2000 r. Obecnie współpracuje z Vicotria’s Secret, a w prestiżowym rankingu światowych modelek "Top 50 Models" zajmuje 23 miejsce.
 • Erin Heatherton
  Erin Heatherton jest jedną z najbardziej znanych modelek promujących bieliznę i stroje kąpielowe Victoria's Secret.  Do niedawna, rozpoznawana była także jako partnerka Leonardo DiCaprio. Niestety związek tych dwojga przeszedł już do historii. Zobacz galerię!
 • Miranda Kerr
  To rzadki widok. 29-letnia Miranda Kerr na co dzień pracuje dla Victoria's Secret i szerszej widowni prezentuje się co najwyżej w seksownej bieliźnie. Tym razem wystąpiła przed obiektywem aparatu nie mając na sobie skrawka materiału...
 • Nowa kolekcja bikini od Victoria’s Secret na lato 2012
  Geometryczne wzory w czerni i bieli, „hawajskie” desenie w radosnych barwach i bezpretensjonalne kroje – tak można określić nowa kolekcję mody plażowej od Victoria’s Secret. Bikini marki prezentują najgorętsze aniołki – Adriana Lima i Candice Swanepoel.
 • Lily Aldridge i inne „aniołki” w nowej kolekcji bielizny Victoria’s Secret
  Seksowne aniołki Victoria’s Secret znów pozują w bieliźnie. Tym razem w roli głównej sesji wystąpiła urodziwa Lily Aldridge. Modelki prezentują nową, zróżnicowaną pod względem wzorów i kolorów kolekcję marki. Oto zdjęcia!
 • Candice Swanepoel
  Tym, którzy chcieliby pozbyć się fałdek tłuszczu (które nie wiadomo skąd pojawiły się w okresie zimowym), radzimy rozpocząć treningi już teraz. Na zachętę prezentujemy najnowszą sesję zdjęciową Candice Swanepoel. Zobacz jak trenuje gwiazda!
 • Seksowna Polka w gorącym negliżu: Monika Pietrasińska w bieliźnie Hamana
  Nazywana bywa polskim aniołkiem – na wzór czołowych modelek słynnej bieliźniarskiej marki Victoria’s Secret. Monika Pietrusińska wsławiła się wieloma sesjami w bieliźnie – a nawet bez niej… Czy seksowna Polka ma szansę na karierę na miarę Adriany Limy czy Mirandy Kerr? Modelka dała się sfotografować w barwnej i różnorodnej kolekcji bielizny marki Hamana. Oto zdjęcia!
 • Adriana Lima w nowej kolekcji bielizny Victoria’s Secret
  Drapieżna i seksowna. Taka jest Adriana Lima i nowa linia bielizny Victoria’s Secret, którą prezentuje modelka. Gorąca panterka, inne motywy zwierzęce i zmysłowa koronka tworzą mieszankę wybuchową. Zobacz aniołka w akcji!